Rodinný dům 7 + kk, Slunná, Brno - venkov - Brno | 1
Rodinný dům 7 + kk, Slunná, Brno - venkov - Brno | 2
Rodinný dům 7 + kk, Slunná, Brno - venkov - Brno | 3
Rodinný dům 7 + kk, Slunná, Brno - venkov - Brno | 4
Rodinný dům 7 + kk, Slunná, Brno - venkov - Brno | 5
Rodinný dům 7 + kk, Slunná, Brno - venkov - Brno | 6
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 295 m2, pozemek 1 213 m2

Brno, Brno - venkov, Slunná

31 100 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Velmi nevšední a originální novostavba vily navržená prof. Ing. arch. Zdeňkem Fránkem. "Sunset vila" otevřená slunci a přírodě je určena pro náročnou rodinu, která ocení nadčasovou architekturu, flexibilní interiér i zahradu založenou tak, aby umocnila genius loci místa malé tradiční obce v blízkosti Brna. Počátek výstavby květen 2021, předpokládaný termín dokončení r. 2022.

Do vstupní úrovně
je zasazen obývací prostor s částečně oddělenou kuchyní, propojený se zahradní terasou, dále šatna, koupelna, prádelna, spíž a zádveří s přímým vstupem do garáže. V patře je naplánována hlavní ložnice s en-suite koupelnou a walk-in šatnou, další 3 ložnice s centrální koupelnou, pracovna a schodišťová hala.

Zděná stavba bude mít dřevohliníková okna značky Janošík s předokenními žaluziemi, dřevohliníkové vstupní dveře, interiérové dveře Sapeli, vyhřívané podlahy s keramickou dlažbou a vinylovými dílci, vytápění plynovým kondenzačním kotlem a klimatizaci. Automaticky zavlažovaná zahrada od zahradních architektů nabídne díky výhledu na lesy a kostel pocit klidu i velké anonymity. Pozemek bude funkčně rozdělen na 3 zóny: jídelní část u kuchyně domu, relaxační část s bazénem a místem pro grilování, nejnižší část určenou pro sportovní aktivity a dětské hry. Zahradu bude udržovat automatická sekačka, v nabídce je také možnost celoroční údržby (starost o zeleň, úklid sněhu apod. formou centrálního dispečinku 24/7). Součástí vily bude vinný sklep, parkování pro 2 vozy bude zajištěno v garáži, další 4 parkovací místa vzniknou na pozemku.

Malebná vesnička Říčany, jejíž dominantu tvoří barokní kostel sv. Petra a Pavla, je obklopena zalesněnými kopci s turistickými trasami i cyklostezkami. V obci funguje mateřská a základní škola, pošta, prodejna potravin nebo lékárna. Ke snadné dostupnosti přispívá nájezd na dálnici D1, centrum moravské metropole je vzdáleno pouhých 17 km pohodlné jízdy.

Užitná plocha 295 m2, zastavěná plocha 259 m2, zahrada 959 m2, pozemek 1 213 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 31 100 000 Kč / 1 218 652 €
Užitná plocha 295 m2
Zastavěná plocha 254 m2
Zahrada 959 m2
Pozemek 1 213 m2
Parkování Dvojgaráž s přímým vstupem do domu
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39118
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.