Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 1
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 2
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 3
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 4
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 5
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 6
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 7
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 8
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 9
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 10
Rodinný dům 5 + kk, Hřebeč - Kladno | 11

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 129 m2, pozemek 400 m2

Kladno, Hřebeč

Novostavba nízkoenergetického zděného rodinného domu (polovina dvojdomu) 5+kk s garáží a slunnou jihovýchodní zahradou stojí v nové rezidenční zástavbě obce Hřebeč na předměstí Kladna, pouhých 15 minut jízdy od okraje Prahy.

V přízemí se nachází obývací pokoj propojený se zahradní terasou, kuchyně, pracovna/pokoj pro hosty, malá koupelna s přípojkou na pračku a sušičku, předsíň a zádveří. V patře jsou 3 ložnice, centrální koupelna a velká šatna. Pochozí krov poskytuje úložný prostor.

Dům byl zkolaudován v r. 2019. Okna jsou plastová s izolačními trojskly a předokenními žaluziemi, laminátové podlahy v celém domě (vyjma spíže a garáže) jsou vyhřívané. Zdrojem tepla je kondenzační plynový kotel Protherm (se zásobníkem TUV). Optimální teplotu i v horkých dnech zajištuje klimatizace. Vstupní dveře mají bezpečnostní tříbodový zámek, interiérové dveře jsou značky Sapeli. Střešní krytina je betonových tašek KM Beta. Bezproblémové parkování zajišťuje garáž, odkud vede vstup přes přístřešek do zahrady.

Kousek od domu bylo vytvořeno dětské hřiště, 10 minut chůze je mateřská a základní škola. V obci funguje prodejna potravin, zdravotní středisko a pošta, další občanskou vybavenost lze využívat v sousedním Kladně. Lokalita vyniká pohodlnou dostupností Prahy, cesta autem k nejbližším parkovišti P+R trvá okolo 15 minut. Příměstským autobusem je možné dojet ke stanici metra Nádraží Veleslavín. Z obce je snadný nájezd na dálnici D6 i D7.

Interiér 129,19 m2, garáž 27,63 m2, zahrada 279 m2, pozemek 400 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 129 m2
Zastavěná plocha 121 m2
Zahrada 279 m2
Pozemek 400 m2
Parkování Garáž
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39185
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Šlikova 16