Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 11
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 12
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 13
Rodinný dům 5 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 14

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 414 m2, pozemek 601 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Tiché a komfortní bydlení na hradním kopci ve Starém Městě nabízí 5pokojová čtyřpodlažní vila (1/2 na ilustrační vizualizaci) s osobním výtahem a garáží pro 3 vozy. Jak dispozice moderní novostavby s prostornou terasou poskytující panoramatické výhledy na Dunaj, lužní lesy a Rakousko, tak krátká vzdálenost od centra města nemá v dané lokalitě konkurenci.

Přízemí tvoří společný vstup do vily, kterým lze projít do trojgaráže, skladu a kotelny. Do 1. poschodí se lze dostat výtahem, po schodech přímo z garáže či externím schodištěm. V této úrovni se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyní a jídelnou, spíž a samostatná toaleta. Dominantou je prosklená stěna se vstupem na terasu. Druhé poschodí tvoří hlavní ložnice s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelna a pracovna. V nejvyšším podlaží je hobby místnost s velkou terasou.

Konstrukce obsahuje přípravu na dřevěné podlahy s hydroizolační stěrkou a sádrové omítky s integrovaným chladícím systémem, hliníková okna s izolačními trojskly a exteriérovými hliníkovými žaluziemi na elektrické ovládání, tepelné čerpadlo vzduch-voda s možností chlazení v letním období, systémové teplovodní podlahové topení. V případě výběru vily v provedení standard bude vybavení zahrnovat dřevěné podlahy, dlažby v koupelnách, sanitu značek Hansgrohe či Villeroy & Boch.

Oblíbená lokalita na břehu Dunaje pod Bratislavským hradem nabízí bohatou občanskou vybavenost i široké možnosti sportovního vyžití. V blízkosti se nachází obchody, kavárny i restaurace, SPA/wellness, dětské hřiště, taneční škola, pošta a banka. Pár metrů od domu jsou zastávky MHD a cyklostezka, do historického centra města se lze procházkou po dunajské promenádě dostat za 10 minut.

Vila má 2 možnosti dokončení:
Cena vily v provedení shell & core 1 569 788 eur s DPH.
Cena vily ve standardu 1 789 000 eur s DPH.

Pozemek 601 m2, interiér 326 m2, terasa 83 m2, balkón 5 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 414 m2
Terasa 83 m2
Balkon 5 m2
Zastavěná plocha 114 m2
Pozemek 601 m2
Parkování Garáž se 3 parkovacími místy
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39275

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.