Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 8
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 9
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 10
Rodinný dům 11 + 1, Dejvice - Praha 6 | 11

Rodinný dům

Užitná plocha 1 783 m2, pozemek 2 169 m2

Praha 6, Dejvice

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní nabídka velkoryse pojaté rodinné vily s prvotřídními výhledy a velkou zahradou. Stavba navržená architekty Zdeňkem Eichlerem a Evou Eichlerovou z brněnského studia EA - architekti se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Prahy 6, v tiché ulici, kam mají důvod zajet pouze rezidenti a jejich návštěvy.

Hlavní vstup do domu je v podlaží označeném jako 1. podzemní podlaží, který je však v úrovni zahrady. Toto podlaží je vyhrazeno pro relaxaci a návštěvy. Je zde umístěn vnitřní bazén, fitness, 2 sauny, odpočinková místnost, přijímací hala, kinosál, kuchyně s terasou, 2 hostinské pokoje s vlastními koupelnami, 2 samostatné toalety a 2 komory. Dominantou přízemí je více než 100metrový obývací pokoj se vstupem na zahradní terasu s venkovním bazénem. Dále je zde kuchyně s jídelnou, 2 ložnice s en-suite koupelnami, velká hala s balkonem a samostatná toaleta. Všechny pokoje jsou propojeny se zahradou. V 1. patře jsou 2 ložnice s walk-in šatnou a en-suite koupelnou (1 též s vlastní terasou) a téměř dvousetmetrová terasa s letní kuchyní a barem. Na tuto terasu, nabízející panoramatické výhledy a soukromí, lze vstoupit z výtahu nebo po schodišti přímo z obývacího pokoje. Nejvyšší podlaží, kam nedoléhá žádný ruch, je vyhrazeno pro rodičovské apartmá se šatnou, koupelnou a pracovnou. Celý dům korunuje střešní terasa. Nezbytné technické a provozní zázemí s úložnými prostory je ukryto ve 2. podzemním podlaží, kde je též garáž pro až 6 vozů a několik místností s denním světlem (a vlastním sociálním zařízením), vhodných pro ostrahu, zahradníka či jiný personál. Podlaží propojují 2 výtahy (jeden na terasu v 1. patře, druhý až nahoru), centrální zaoblené schodiště v masivním dřevěném obložení a boční schodiště. Z oken i teras ve vyšších podlažích lze pozorovat úchvatné scenérie, výhledy směřují na zalesněné skály, svahy a vinice nad vltavským údolím i na panorama Pražského hradu.

Vila svou současnou podobu získala přestavbou v l. 2009–2013. Při rekonstrukci byl kladen důraz na prvotřídní materiály, vysokou kvalitu provedení a technologickou vyspělost. Podlahy jsou z jurského travertinu a jasanových parket, ve wellness a bazénové hale je skleněná mozaika. Okna mají hliníkové rámy, ve 3.NP elektricky ovládané ocelové stínící lamelové žaluzie. Interiérové bezfalcové dveře se zvýšeným nadpražím a skrytými závěsy jsou z masivu. V prostorách wellness jsou cedrové stropy. Optimální teplotu zajišťuje podlahové topení a chlazené stropy, přísun čerstvého vzduchu rekuperace. Vytápění zajištěno centrální plynovou kotelnou v domě. Dům chrání zabezpečovací a kamerový systém. Zahradu architekt Dan Petr uzpůsobil pro pohodlné, ničím nerušené trávení volného času, díky vzrostlým stromům a využití výhod svažitého terénu poskytuje pozemek dokonalé soukromí. Pro závlahu je využívána dešťová voda z retenční nádrže.

Jedinečná stavba se nachází v prestižní čtvrti Praha 6 - Dejvice, odkud je snadno dosažitelné centrum, letiště, veškeré služby, mezinárodní školy i parky.

Podlahová plocha 1 361 m2, terasy a balkony 422 m2, zastavěná plocha 540 m2, zahrada 1 322 m2, pozemek 2 169 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 783 m2
Terasa 422 m2
Zastavěná plocha 540 m2
Zahrada 1 322 m2
Pozemek 2 169 m2
Parkování Garáž pro až 6 vozů
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39289

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.