Rodinný dům 5 + kk, Hanspaulka - Praha 6 | 1
Rodinný dům 5 + kk, Hanspaulka - Praha 6 | 2
Rodinný dům 5 + kk, Hanspaulka - Praha 6 | 3
Rodinný dům 5 + kk, Hanspaulka - Praha 6 | 4
Hanspaulka

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 198 m2, pozemek 330 m2

Praha 6, Hanspaulka

29 350 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Klasický řadový rodinný dům s předzahrádkou a zahradou, který právě prochází kompletní rekonstrukcí, stojí v klidné ulici v nejprestižnější části Prahy 6 Dejvic, ve vilové čtvrti na Hanspaulka, nedaleko prestižních škol i letiště.

V přízemí
je dle dispozičního návrhu velký obývací pokoj propojený s kuchyní, jídelnou a zahradní terasou, samostatná toaleta, předsíň a schodiště. V 1. patře jsou plánovány 2 ložnice, koupelna a komora, v podkroví 2 ložnice, pracovna a koupelna. Suterén je vyhrazen pro technickou místnost a prádelnu.

Interiér s vysokými stropy bude zcela nový, na podlahách ložnic a pracovny budou parkety, v celém přízemí a v koupelnách je navržena keramická dlažba. Okna budou nová dřevěná. Vytápění plynovým kotlem. Dům bude předán ve stavu white walls, v případě zájmu je možné jej dokončit.

Poklidná zelená vilová čtvrť se rozkládá u přírodního parku Šárka-Lysolaje a u Vokovické třešňovky. V docházkové vzdálenosti je stanice metra a tramvajové zastávky Bořislavka, nové obchodní centrum, mateřská a základní škola, gymnázium, pošta nebo poliklinika s wellness centrem. V blízkosti funguje golfový klub, rychlá je cesta na letiště i k prestižní mezinárodní škole ISP v Nebušicích.

Užitná plocha 198 m2, zastavěná plocha 140 m2 + garáž 36 m2, zahrada 154 m2, pozemek 330 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 29 350 000 Kč / 1 143 804 €
Užitná plocha 198 m2
Zastavěná plocha 176 m2
Zahrada 154 m2
Pozemek 330 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39641
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.