Rodinný dům 4 + kk, Opatija | 1
Rodinný dům 4 + kk, Opatija | 2
Rodinný dům 4 + kk, Opatija | 3
Rodinný dům 4 + kk, Opatija | 4
Rodinný dům 4 + kk, Opatija | 5
Rodinný dům 4 + kk, Opatija | 6
Rodinný dům 4 + kk, Opatija | 7
Rodinný dům 4 + kk, Opatija | 8

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 145 m2, pozemek 845 m2

Opatija, Istrie

14 626 200 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Tato chorvatská vila s typickou tradiční architekturou a výhledem na moře se nachází nedaleko Opatije a pobřeží Jaderského moře. S půvabným nádvořím a venkovním bazénem jistě okouzlí všechny, kdo hledají autentický středomořský domov.

Interiér se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami je vybaven rustikálním nábytkem, který odpovídá celkovému stylu domu. Pohodlný otevřený prostor s obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní, kde obyvatelé bezpochyby stráví většinu času, mají francouzské okno na terasu s malým stolkem na lehká jídla pod širým nebem.

Dřevěné prkenné podlahy, vnitřní sloupy, měděné koupelnové baterie, folklórní obklady v kombinaci s klimatizací vytvářejí pohodlný, světlý a přesto svěží interiér. Na nádvoří je krytá jídelna, ideální pro občerstvení po relaxačním koupání v moři či bazénu. Nádvoří je ohraničeno živými ploty a bohatou zelení, což vytváří soukromou oázu pro celou rodinu.

Opatijskou riviéru s habsburskými hotely a přímořskými letovisky, kavárnami a restauracemi, promenádou a přístavem budou mít majitelé apartmánu na dosah ruky.

Interiér 107 m2, terasa 38 m2, pozemek 845 m2.

Prodejní cena 14 626 200 Kč / 570 000 €
Užitná plocha 145 m2
Terasa 38 m2
Pozemek 845 m2
Parkování 3 krytá parkovací stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39684

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.