Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 1
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 2
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 3
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 4
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 5
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 6
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 7
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 8
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 9
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 10
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 11
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 12
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 13
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 14
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 15
Rodinný dům 7 + kk, Lesnická, Brno - Černá Pole - Brno | 16
Exkluzivně

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 283 m2, pozemek 994 m2

Brno, Brno - Černá Pole, Lesnická

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Kompletně zrekonstruovaná vila z meziválečného období s výrazně členěným průčelím se nachází v reprezentativní vilové čtvrti Černá Pole, pár kroků od parku Schreberovy zahrádky, vily Tugendhat a kampusu Mendelovy univerzity.

Přízemí sestává ze vstupu a schodiště. V 1. patře je byt 3 + kk s přímým vstupem do zahrady z verandy obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 2 pokojů. Jeden z pokojů má malý balkon směřující do ulice. Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou Sykora a dále je v bytě koupelna a samostatná toaleta.
Dispozici 2. patra s obytným podkrovím představuje mezonetový byt 4 + kk. Ten sestává z obývacího pokoje a samostatné kuchyně s přípravou na kuchňskou linku orientované do zahrady a spojené velkým balkonem, 2 pokojů, koupelny a samostatné toalety. Podkroví nabízí 3. velkou místnost s možností rozdělení na dva menší pokoje s terasou s výhledem na Špilberk, a druhou koupelnu s toaletou. Suterén domu zahrnuje 2 garsonky, sklepní místnost a technickou místnost.

Dům s architektonicky neobvyklými prvky pochází z roku 1930 a je ceněn pro dochovanou unikátní výzdobu jako je dřevěné podbití pod střechou a kolem okna směřujícího do ulice. Téměř 1000 m2 velký pozemek se vzrostlými stromy poskytuje dostatek soukromí.

V roce 2021 byla dokončena rekonstrukce domu zahrnující novou střechu z pálených tašek, nové rozvody (to zahrnuje elektroinstalaci, odpady i vodu), dům byl osazen dřevěnými eurookny a francouzskými dveřmi na balkon a terasu. Čerstvě dokončené jsou také dřevěné parkety, dřevěné interiérové dveře a schody uvnitř mezonetu nebo kované zábradlí schodiště, terasy a balkonu. V koupelnách je elektrické podlahové topení. Vytápění domu zajišťují plynové kotle Vailant, samostatné pro každý byt, umístěné jsou v suterénu. Parkování na pozemku aktuálně až pro 5 aut a stavební povolení na dvě garáže.

Tradiční vilová kolonie s převahou prvorepublikové zástavby vyniká množstvím zeleně i občanskou vybaveností. V blízkosti je velké množství sportovišť (zimní, fotbalový i plavecký stadion, tenisové a volejbalové kurty, skatepark a dětská hřiště). V pěším dosahu je mateřská a základní škola i gymnázium, řada restaurací, kaváren a obchodů. Dopravní spojení zajišťuje veřejná doprava, cesta do centra trvá několik minut.

Interiér 252 m2, terasa 26 m2, balkon 5 m2, zastavěná plocha 149 m2, zahrada 845 m2, pozemek 994 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 283 m2
Terasa 26 m2
Balkon 5 m2
Zastavěná plocha 149 m2
Zahrada 845 m2
Pozemek 994 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39733

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.