Rodinný dům 4 + kk, Real de la Quinta, Costa del Sol - Marbella | 1
Rodinný dům 4 + kk, Real de la Quinta, Costa del Sol - Marbella | 2
Rodinný dům 4 + kk, Real de la Quinta, Costa del Sol - Marbella | 3
Rodinný dům 4 + kk, Real de la Quinta, Costa del Sol - Marbella | 4
Rodinný dům 4 + kk, Real de la Quinta, Costa del Sol - Marbella | 5
Rodinný dům 4 + kk, Real de la Quinta, Costa del Sol - Marbella | 6
Rodinný dům 4 + kk, Real de la Quinta, Costa del Sol - Marbella | 7
Rodinný dům 4 + kk, Real de la Quinta, Costa del Sol - Marbella | 8
Rodinný dům 4 + kk, Real de la Quinta, Costa del Sol - Marbella | 9

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 920 m2, pozemek 2 026 m2

Marbella, Costa del Sol

53 883 788 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní vila, která má být dokončena v roce 2022 v exkluzivním komplexu Secret Marbella, nabídne výhled na jezero Istan a město Marbella z mnoha teras včetně střešní s vířivkou. Rezidenční čtvrť hraničí s nádherným přírodním prostředím, které UNESCO prohlásilo za biosférickou rezervaci.

V suterénu bude kromě garáže také wellness a fitness, koupelna a společenská místnost s barem. Přízemí bude vyhrazeno pro otevřený obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, který povede na terasu s bazénem. V 1. patře vzniknou 2 ložnice s vlastní koupelnou, obývací pokoj, kuchyně a terasa. Ve 2. patře bude hlavní ložnice se střešní terasou s vířivkou.

Prosklené zábradlí na terasách dodá interiéru na jasu i vzdušnosti a zajistí nerušené výhledy. Při výstavbě jsou použity pouze ty nejkvalitnější materiály a zařízení, nekonečný bazén dá pocit spojení s jezerem Istan. Vila a komplex jsou mimořádně bezpečné, mají 24hodinovou ostrahu a propracovaný bezpečnostní systém.

Marbella je známá svými golfovými hřišti, z nichž některá jsou snadno dostupná stejně jako proslulý přístav Puerto Banus s luxusními butiky, vynikajícími restauracemi a exkluzivním prostředím, to vše s nádherným pohořím Sierra de las Nieves v pozadí.

Interiér 547 m2, zastavěná plocha 958 m2, terasy 373 m2, pozemek 2 026 m2.

Prodejní cena 53 883 788 Kč / 2 194 859 €
Užitná plocha 920 m2
Terasa 373 m2
Pozemek 2 026 m2
Parkování Garáž
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39985

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.