Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 1
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 2
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 3
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 4
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 5
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 6
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 7
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 8
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 9
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 10
Rodinný dům 4 + kk, Šajdíkové Humence - Senica | 11
exkluzivně

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 302 m2, pozemek 876 m2

Senica, Trnavský kraj

32 331 600 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

V bezprostřední blízkosti uzavřeného rekreačního resortu exkluzivně nabízíme k prodeji tuto kompletně zařízenou dvoupodlažní vilku ze dřeva. Penate Golf Resort, vzdálený hodinu od Bratislavy i Brna, nabízí 36jamkové hřiště navržené studiem Nicklaus Design, světovým lídrem v tomto segmentu. Nemovitost vhodná nejen pro milovníky golfu má navíc molo a přístup na soukromou pláž. Kromě golfu je možné v areálu jezdit na kole, hrát tenis či využívat jezero na plavání, veslování i rybolov.

Přízemí tvoří předsíň propojená s garáží pro 1 auto, prádelna / technická místnost, samostatná toaleta, obývací pokoj s krbem spojený kuchyní s jídelnou a zimní zahradou s panoramatickými výhledy na jezero a okolí. Z této místnosti vede vstup na venkovní terasu a do zahrady. 2. NP disponuje hlavní ložnicí s en-suite koupelnou, dvěma pokoji včetně pracovny, koupelnou a samostatnou toaletou.

Kompletně vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, dřevěná okna s trojsklem, podlahové vytápění v koupelnách či hliníkové vchodové dveře. V interiéru TV Samsung a Panasonic, chladnička LG, pračka a sušička AEG, multifunkční trouba Elektrolux, chlazená vinotéka Dunavox, hi-fi soustava s reproduktory Sonus Faber a gramofonem Aries 2. Pomocí inteligentní technologie Loxone lze ovládat světla, hudbu, sluneční clony, garáž i vzduchotechniku. V zahradě je anglický trávník s automatickou závlahou Hunter a vířivka. Kromě garáže je možné parkovat (až 3 auta) na zpevněné ploše před domem.

Malebná a klidná lokalita představuje dokonalý odpočinek v objetí přírody a soukromého resortu Penate Golf s nejlepším golfovým hřištěm na Slovensku, necelých 100 km od Bratislavy i Brna (většina cesty po dálnici). V rozlehlém areálu rozkládajícím se na několikahektarovém pozemku se dá odpočívat na mnoho způsobů: kromě golfu je zde možnost cykloturistiky, nordic walking, pěších procházek, využití šlapadel nebo člunů a plavání v jezeře stejně jako relaxace na soukromé pláži. Na své si přijdou příznivci sportovního rybolovu, tenisu či inline bruslí. Nechybí ani dětské hřiště.

Interiér 199 m2, terasa 45 m2, molo 58 m2, zimní zahrada 40 m2, pozemek 876 m2.

Možnost odpočtu DPH.

Prodejní cena 32 331 600 Kč / 1 260 000 €
Užitná plocha 302 m2
Terasa 103 m2
Zastavěná plocha 140 m2
Zahrada 736 m2
Pozemek 876 m2
Parkování Garáž + venkovní stání
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40435
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.