Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 1
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 2
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 3
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 4
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 5
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 6
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 7
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 8
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 9
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 10
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 11
Rodinný dům 5 + kk, Jeremenkova, Podolí - Praha 4 | 12
exkluzivně

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 140 m2, pozemek 843 m2

Praha 4, Podolí, Jeremenkova

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Rodinný dům (polovina dvojdomu) s velkou zahradou se nachází v rezidenční zástavbě s dostatkem zeleně na rozhraní Podolí a Pankráce, v dosahu všech služeb i zastávek MHD. Pronajato do srpna 2022.

Přízemí tvoří otevřený prostor s kuchyní a vstupem na terasu, pokoj, koupelna (se sprchovým koutem a WC) a vstup na zahradu přes prosklenou verandu. V patře je opět otevřený prostor s krbem a balkonem do zahrady, druhý pokoj s vestavnými skříněmi a koupelna (s vanou a WC). Suterén ukrývá sklad, technické zázemí a prádelnu.

Dům je po celkové rekonstrukci, při níž byly zachovány a zrepasovány původní řemeslné prvky (masivní schodiště, okna se zajímavým členěním, interiérové kazetové dveře). Podlahy jsou dřevěné, kuchyňská linka plně vybavena. Dům střeží alarm, vytápění řeší plynový kotel. K domu přísluší velká zatravněná zahrada, parkování pro 4 až 5 vozidel je zajištěn na zpevněné ploše na pozemku. Aktuálně je nemovitost využívána jako sídlo firmy, v minulosti byla využívaná jako mateřská školka.

Atraktivní poloha v blízkosti mateřské a základní školy, sportovního centra, tenisových kurtů, parku Na Pankráci, Přátelské zahrady, přírodní památky Dvorecké skály i velkých nákupních center. Autobusový spoj zastavující přímo před domem umožňuje být za 4 minuty u stanice metra Budějovická, za 3 minuty u tramvajové zastávky Dvorce a za 11 minut na Smíchovském nádraží.

Užitná plocha 155,61 m2, zastavěná plocha 281 m2, zahrada 562 m2, pozemek 843 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 140 m2
Zastavěná plocha 281 m2
Zahrada 562 m2
Pozemek 843 m2
Parkování Venkovní stání pro až pět aut
Sklep Ano
PENB F
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40847

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Šlikova 16