Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 1
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 2
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 3
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 4
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 5
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 6
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 7
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 8

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 275 m2, pozemek 459 m2

Praha 4, Kunratice

22 890 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Polovina dvojdomu (kolaudovaná jako bytová jednotka) před dokončením finálních povrchů stojí na velkém pozemku v unikátním, dokonale tichém místě se spoustou zeleně, přímo u Kunratického lesa a zároveň v rychlém dosahu veškerých služeb.

Dispozice je rozložena celkem na 3 podlažích. V přízemí se nachází obývací pokoj s prostorem pro jídelnu, samostatná kuchyň, vstupní hala a koupelna s wc. V patře jsou dvě ložnice, koupelna s wc a technická místnost. V suterénu je druhý obývací pokoj s přístupem na terasu, koupelna s wc a sklad. Suterén je díky svažitému pozemku nad úrovní terénu a lze z něj vytvořit samostatný byt s vlastním vstupem. Okna, balkony a terasy poskytují jedinečné výhledy do okolní bohaté zeleně bez žádných rušivých vlivů.

K jednotce přísluší 1 venkovní parkovací stání. K domu přísluší upravená zahrada se vzrostlými stromy, na niž přímo navazuje přírodní památka Údolí Kunratického potoka.

Velice atraktivní lokalita čtvrti s venkovskou atmosférou se rozkládá mezi Dolnomlýnským a Hornomlýnským rybníkem. Centrum Kunratic je přitom vzdáleno necelých 10 minut chůze. K dispozici je zde široká nabídka služeb včetně vyhlášené farmářské prodejny Kunratická stodola, v pěším dosahu je také soukromá i státní školka, základní škola, sportovní hala, tenisové kurty a krytý plavecký bazén. V rychlém dosahu jsou obchodní centra včetně největšího OC v ČR Westfield Chodov. Dopravní spojení zajišťují autobusy, kterými lze během pár minut dojet ke stanicím metra. Autem je možné se snadno napojit na Pražský okruh, Jižní spojku i magistrálu.

Podlahová plocha 275,1 m2, společný pozemek 1017 m2 (odpovídající podíl k jednotce cca 459 m2)

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 22 890 000 Kč / 931 624 €
Užitná plocha 275 m2
Pozemek 459 m2
Parkování 1 venkovní stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41310
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.