Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 1
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 2
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 3
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 4
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 5
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 6
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 7
Rodinný dům 5 + 1, Kunratice - Praha 4 | 8

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 275 m2, pozemek 459 m2

Praha 4, Kunratice

Polovina dvojdomu (kolaudovaná jako bytová jednotka) před dokončením finálních povrchů stojí na velkém pozemku v unikátním, dokonale tichém místě se spoustou zeleně, přímo u Kunratického lesa a zároveň v rychlém dosahu veškerých služeb.

Dispozice je rozložena celkem na 3 podlažích. V přízemí se nachází obývací pokoj s prostorem pro jídelnu, samostatná kuchyň, vstupní hala a koupelna s wc. V patře jsou dvě ložnice, koupelna s wc a technická místnost. V suterénu je druhý obývací pokoj s přístupem na terasu, koupelna s wc a sklad. Suterén je díky svažitému pozemku nad úrovní terénu a lze z něj vytvořit samostatný byt s vlastním vstupem. Okna, balkony a terasy poskytují jedinečné výhledy do okolní bohaté zeleně bez žádných rušivých vlivů.

K jednotce přísluší 1 venkovní parkovací stání. K domu přísluší upravená zahrada se vzrostlými stromy, na niž přímo navazuje přírodní památka Údolí Kunratického potoka.

Velice atraktivní lokalita čtvrti s venkovskou atmosférou se rozkládá mezi Dolnomlýnským a Hornomlýnským rybníkem. Centrum Kunratic je přitom vzdáleno necelých 10 minut chůze. K dispozici je zde široká nabídka služeb včetně vyhlášené farmářské prodejny Kunratická stodola, v pěším dosahu je také soukromá i státní školka, základní škola, sportovní hala, tenisové kurty a krytý plavecký bazén. V rychlém dosahu jsou obchodní centra včetně největšího OC v ČR Westfield Chodov. Dopravní spojení zajišťují autobusy, kterými lze během pár minut dojet ke stanicím metra. Autem je možné se snadno napojit na Pražský okruh, Jižní spojku i magistrálu.

Podlahová plocha 275,1 m2, společný pozemek 1017 m2 (odpovídající podíl k jednotce cca 459 m2)

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 275 m2
Pozemek 459 m2
Parkování 1 venkovní stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41310
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Šlikova 16