Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 1
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 2
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 3
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 4
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 5
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 6
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 7
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 8
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 9
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 10
Rodinný dům 4 + kk, Třebíz, Kladno | 11

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 88 m2, pozemek 169 m2

Kladno, Třebíz

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Precizně zrekonstruovaný pavlačový vesnický dům z konce 18. století se nachází v obci Třebíz, jejíž jádro je vesnickou památkovou rezervací. Obec nedotčená masivní výstavbou leží nedaleko královského města Slaný s veškerými službami a infrastrukturou.

V přízemí je umístěna plně vybavená obytná kuchyně, koupelna, pracovna/ateliér/pokoj pro hosty, a vstupní chodba. Patro přístupné přes pavlač tvoří 2 ložnice, koupelna a chodba.

Bývalá výměnkářská chalupa byla v polovině 19. století přestavěna, kompletní rekonstrukce v roce 2015 proběhla pod pečlivým dohledem památkářů a vytvořila bydlení v historickém stylu se standardy dnešní doby. Ve všech místnostech v přízemí a v horní koupelně i chodbě je zavedeno elektrické podlahové topení, v sednici jsou krbová kamna. Kamenné zdi jsou odvětrány, pod podlahami leží izolace proti vlhkosti i tepelným ztrátám. Do domu je zavedena telefonní linka (slouží pro Wi-Fi) a plyn. Místnosti zútulňují a vytváří romantickou atmosferu přiznané dřevěné trámy, dřevěné podlahy, dveře z masivu, šestitabulková špaletová okna a stylový nábytek, který je po dohodě možný v domě ponechat. Dvůr ohraničuje kamenná zeď, pozůstatek bývalé stodoly. Na pěkně zrekonstruovaném dvoře je dostatek prostoru a soukromí k sezení a relaxaci, ideální pro venkovní stolování. Tento krásný dům je připraven k nastěhování a nevyžaduje žádné další investice ani velkou údržbu. Je tak ideální pro trvalé bydlení nebo jako rekreační chata.

Nemovitost je součástí zástavby okolo návsi vyhlášené vesnickou památkovou rezervací. V těsné blízkosti je pošta, obecní úřad, knihovna, restaurace či Národopisné muzeum Slánska, v obci funguje i mateřská škola. Další služby jsou v sousedním Slaném, cesta na kraj Prahy trvá necelou půlhodinu. Hromadnou dopravu zajišťuje autobus. Obec leží převážně v zemědělské krajině, po naučné stezce či cyklostezce se lze dostat do nedalekých lesů a přírodního parku Džbán s množstvím vzácných rostlin i živočichů.

Užitná plocha 88,4 m2, zastavěná plocha 90 m2, zahrada (dvůr) 79 m2, pozemek 169 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 88 m2
Zastavěná plocha 90 m2
Zahrada 79 m2
Pozemek 169 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42043
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby