Rodinný dům 5 + kk, Pod Pramenem, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Rodinný dům 5 + kk, Pod Pramenem, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Rodinný dům 5 + kk, Pod Pramenem, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Rodinný dům 5 + kk, Pod Pramenem, Vysoký Újezd - Beroun | 4
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 221 m2, pozemek 925 m2

Beroun, Vysoký Újezd, Pod Pramenem

26 930 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka novostavby nízkoenergetické dřevostavby na klíč. Rodinný dům, při jehož stavbě budou použity kvalitní a zcela přírodní materiály, bude součástí nové zástavby obce Vysoký Újezd rozkládající se asi 10 km od okraje Prahy. Předpokládaný termín dokončení červenec 2023.

Přízemí nabídne velkou kuchyni, navazující obývací pokoj se vstupem na jihovýchodně orientovanou zahradní terasu, pracovnu/ložnici pro hosty, koupelnu, samostatnou toaletu, spíž a prostornou vstupní halu. V patře je navržena hlavní ložnice s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, další 2 ložnice se sdílenou koupelnou a schodišťová hala. Hlavní ložnice a jedna ze dvou dalších ložnic budou mít vlastní prosluněnou terasu.

Při návrhu interiéru byl kladen důraz na práci se světlem, otevřený prostor, ekologii a dostatek vzduchu. Podlahy budou dřevěné Admonter, dlažba značky Marazzi, okna dřevohliníková Katzbek s trojskly a žaluziemi Climax, stropní konstrukce z dřevěných obnažených CLT panelů, sanita Villeroy & Boch. Fasáda bude z velkoformátových desek Swiss-pearl doplněných o plechové prvky Prefa. Vytápění tepelným čerpadlem do podlahového vytápění, doplněným o krb v obývacím pokoji. Na střeše bude fotovoltaická bateriová elektrárna, dešťová voda bude svedena do retenční nádrže (7 m3). Parkování pro 2 vozy zajistí přístřešek s úložným prostorem a vegetační střechou. Výstavba bude zahájena v listopadu r. 2022, v současnosti jsou tak možné případné klientské změny.

V místě funguje veškerá nutná občanská vybavenost: mateřská a základní škola, pošta, restaurace, prodejna potravin. Dominantou Vysokého Újezdu je golfový resort Albatross s 18jamkovým hřištěm a restaurací, díky dynamickému rozvoji obce zde postupně i přibývají požadované služby. Výhodou je rychlá dostupnost Prahy, cesta příměstským autobusem ke stanici metra linky B Zličín trvá necelou půlhodinu, nájezd na dálnici D5 je vzdálen do 5 minut jízdy autem, během chvíle je možné se napojit na Pražský okruh. K benefitům obce patří také blízkost krásné přírody v chráněných krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko.

Užitná plocha 220,77 m2, zastavená plocha 277,3 m2, zahrada 647,7 m2, pozemek 925 m2.

Prodejní cena 26 930 000 Kč / 1 097 392 €
Užitná plocha 221 m2
Zastavěná plocha 277 m2
Zahrada 647 m2
Pozemek 925 m2
Parkování Krytý parking s úložným prostorem
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42052

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.