Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 1
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 2
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 3
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 4
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 5
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 6
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 7
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 8
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 9
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 10
Rodinný dům 6 + kk, Mníšek pod Brdy - Praha-západ | 11
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 464 m2, pozemek 2 613 m2

Praha-západ, Mníšek pod Brdy

31 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Útulná dřevostavba s veškerým moderním komfortem stojí uprostřed úchvatné zahrady lemované vzrostlými stromy zaručujícími spolu s velikostí pozemku dokonalé soukromí. Historické město Mníšek pod Brdy je oblíbenou rezidenční oblastí díky krásné okolní přírodě, dobré infrastruktuře i pohodlnému dosahu Prahy.

Přízemí tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem do zimní zahrady i na terasu, dále pracovna, šatna, spíž, koupelna, technická místnost a předsíň se vstupem do dvojgaráže. Je zde také společenská místnost s kuchyní, sprchou a toaletou. V podkroví je hlavní ložnice s walk-in šatnou, en-suite koupelnou a terasou, další 2 ložnice, koupelna a šatna.

Stavba z r. 2020 je z masivních trámů z alpského smrku. Ke kvalitnímu vybavení patří finská krbová kamna NunnaUuni, dřevohliníková okna, hliníková zimní zahrada, dřevěné podlahy v ložnicích a velkoformátová dlažba v přízemí, kuchyňské spotřebiče De Dietrich nebo Bosch, zabezpečovací systém, kouřová čidla, detektory úniku vody, inteligentní systém domácnosti iKobra umožňující ovládání na dálku podlahového vytápění (individuálně v každé místnosti), předokenních rolet, filtrace bazénu, závlahy zahrady i robotické sekačky na trávu. Na pečlivě udržované zahradě je italský venkovní bazén Biodesign se slanou vodou a LED osvětlením (30 m2), celoročně obyvatelná vybavená chata (40 m2), venkovní kuchyně s posezením a parkovací přístřešek s kůlnou.

Dům stojí na úžasně klidném místě ve slepé ulici téměř u lesa a zároveň pouze asi 10 minut chůze od vlakového nádraží, odkud jezdí přímé spoje na pražské Hlavní nádraží. Do Prahy lze pohodlně dojet i příměstským autobusem či autem po dálnici D4. Školy, obchody včetně supermarketů, lékařské služby, kavárny a restaurace se nachází v krátké dojezdové vzdálenosti. Blízký přírodní park Hřebeny a chráněná krajinná oblast Český kras nabízejí spoustu tras pro pěší i cyklisty.

Užitná plocha 464 m2, z toho 374 m2 interiér a 90 m2 terasa, zastavěná plocha 226 m2, zahrada 2 387 m2, pozemek 2 613 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 31 990 000 Kč / 1 303 586 €
Užitná plocha 464 m2
Terasa 90 m2
Zastavěná plocha 226 m2
Zahrada 2 387 m2
Pozemek 2 613 m2
Parkování Dvojgaráž + parkovací přístřešek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42138

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.