Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 1
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 2
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 3
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 4
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 5
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 6
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 7
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 8
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 9
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 10
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 11
Rodinný dům 8 + kk, Boubská , Prachatice | 12
EXKLUZIVNĚ

Polyfunkční objekt

Užitná plocha 836 m2, pozemek 2 782 m2

Prachatice, Boubská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Bývalý zemědělský objekt zrekonstruovaný na multifunkční budovu se nachází na dobře přístupném místě šumavského podhůří nedaleko Vimperka s krásnými výhledy do otevřeného nerušeného kraje. Budova nabízí variabilní možnost využití.

Objekt má zastavěnou plochu 517 m2, užitnou plochu 836 m2, okolní pozemky jsou o výměře 2 265 m2. Budova je složena z malé haly s kanceláří, velké haly s kanceláří a půdního prostoru. Všechny části jsou přístupné z jednoho centrálního prostoru, kde je umístěna technická místnost s kuchyňkou, koupelnou a WC. Dále je zde společenská místnost se vstupem na kamennou terasu. Z velké haly vede do podkroví výtahová plošina (nosnost 1t). Půdní prostor je vybaven kuchyňským barem s lounge zónou a toaletou. Obytné zázemí je zkolaudováno jako byt správce. Půdní prostory jsou vhodné například jako ateliér, výstavní místo nebo pro společenské akce. Na interiéry jsou vytvořeny návrhy s vizualizací možné přeměny na apartmány.

Budova se sedlovou střechou je zděná, prostory jsou díky odvodnění stavby suché. Interiéry jsou po částečné rekonstrukci, jsou světlé s novými plastovými okny. Každý prostor má svůj vlastní podružný elektroměr. Součástí vybavení je kamerový systém Hikvision a zabezpečovací systém Jablotron napojený na PCO. Zdrojem vody je 45 m hluboký výkonný vrt, dále je možnost připojení na vodovodní řád. Jedna celá strana objektu je vystavena na jižní stranu, sklon střechy budovy je optimální na instalaci fotovoltaické elektrárny (je již vytvořen projekt), která by umožňovala zásobovat objekt vlastní elektřinou. Díky vlastní vodě i v budoucnu elektřině může objekt fungovat zcela soběstačně.

Místo leží jen pár kilometrů od CHKO Šumava, okolí tak nabízí nepřeberné množství výletních tras pěšky i na kole, v zimě na běžkách. V rychlém dosahu jsou i oblíbená horská střediska. Místo je velmi dobře přístupné autem (po asfaltové komunikaci až k budově), blízko je také autobusová zastávka, ve Vimperku je železniční stanice.

Podlahová plocha 836 m2, zastavěná plocha 517 m2, zahrada 2 265 m2, pozemek 2 782 m.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 836 m2
Zastavěná plocha 517 m2
Zahrada 2 265 m2
Pozemek 2 782 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43044

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment