Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 1
Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 2
Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 3
Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 4
Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 5
Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 6
Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 7
Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 8
Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 9
Rodinný dům 7 + kk, Ládví, Kamenice - Praha-východ | 10

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 280 m2, pozemek 1 700 m2

Praha-východ, Kamenice, Ládví

Nová samostatně stojící vila vhodná pro početnou rodinu nebo vícegenerační bydlení s upravenou zahradou a vzrostlou lípou situovaná v přímém sousedství místního lesa, s krásnými výhledy do okolní krajiny. Vila se nachází v původní zástavbě v části obce Kamenice, přibližně 25 minut jízdy autem z centra Prahy přes malebnou krajinu v okolí Štiřínského zámku s golfovým klubem.

Světlý interiér v provensálském stylu nabízí v přízemí otevřenou dispozici obývacího pokoje s krbem, kuchyní a jídelnou se vstupem na terasu a zahradu, dvě ložnice se společnou koupelnou, toaletu pro hosty, šatnu a vstupní halu. V horním patře se nachází galerie, tři ložnice, koupelna s toaletou a komora s plynovým kotlem. Vybavení zahrnuje centrální vysavač. V celém domě jsou dřevěná okna, dřevěné podlahy a kvalitní dlažby. K domu patří oddělená garáž pro 2 XL auta. Privátní příjezdová cesta.

Příjemná lokalita s plnou občanskou vybaveností - supermarkety Billa a Tesco, školky, školy, zdravotní zařízení. Nedaleko okolí Průhonice, aquapark, golf, jezdecká škola, Park Hotel, letiště a letecká škola F-Air.

Interiér domu 280 m2, užitná plocha plocha 320 m2, pozemek 1700 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 280 m2
Zastavěná plocha 320 m2
Zahrada 1 476 m2
Pozemek 1 700 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 5883
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.