Prodej rodinných domů v Praze 10

Začít vyhledávat

Realitní katalog naší společnosti Svoboda & Williams nabízí celou řadu prvotřídních rodinných domů na prodej v Praze 10. Oblíbená městská část Praha 10 zahrnuje oblasti Hostivaře, Dubče, Strašnic, Vršovic, Malešic, části slavných Vinohrad a další. Na jejím území najdete vily z přelomu minulého století, modernistické domy z 30. let 20. století i nově postavené vily nebo řadové rodinné domy. Námi nabízené rodinné domy na prodej v Praze 10 tak představují to nejlepší, co je na trhu dostupné. Praha 10 má již dlouho pověst oblíbené rezidenční čtvrti v Praze. Nabízí snadné spojení s centrem města, hustou síť služeb jako jsou nemocnice, školy, nákupní centra, skvělé restaurace a výbornou infrastrukturu. Možnost venkovního vyžití nabízejí obyvatelům Prahy 10 četné blízké parky, jako jsou oblíbené Havlíčkovy sady se známou neorenesanční vilou Grébovkou nebo park u Hostivařské přehrady v jihovýchodní části Prahy. Zde nabízené domy na prodej na Praze 10 disponují všemi těmito výhodami. Tyto rodinné domy na prodej mají často velké zahrady a prostorné interiéry se zajímavými architektonickými prvky typickými pro jejich architektonický styl. Kontaktujte oceňovanou kancelář Svoboda & Williams ještě dnes a získejte více informací o nabídce našich domů na prodej v Praze 10. Těšíme se na vás!

15 490 000 Kč

Klidné bydlení jako na vesnici, a přitom v Praze v dosahu služeb a MHD, to umožňuje prostorný dům s... více informací

Referenční číslo 23036

38 000 000 Kč

Výjimečná vila s vnitřním bazénem, saunou, výtahem a střešní terasou v nádherné přírodní lokalitě na... více informací

Referenční číslo 16944

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.