Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 1
Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 2
Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 3
Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 4
Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 5
Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 6
Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 7
Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 8
Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 9
Usedlost / statek, Follonica, Toskánsko - Itálie | 10

Usedlost / statek

Užitná plocha 615 m2, pozemek 3 000 m2

Itálie, Toskánsko, Follonica

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Venkovská usedlost s venkovním bazénem a vlastním olivovým hájem se nachází na samotě v krásné přírodní lokalitě mezi Suveretem a Massa Maritima, necelých 15 km od pláže v městečku Follonica.

Hlavní budova je rozdělená na dvě části:
V severní části jsou dvě úrovně skládající se z kuchyně, obývacího pokoje, dvou ložnic, koupelny, technické místnosti a prádelny. Ve zbylé části domu je obytný prostor s velkou kuchyní s přilehlou spíží a technickou místností, tři ložnice (jedna s krbem, jedna velmi prostorná se vstupem do zahrady) a obývací pokoj s velkou terasou s výhledem na moře. Cihlové schodiště vede do prvního patra, kde najdeme hlavní apartmá s výhledem na moře a hory a další dvě velké ložnice. Každý pokoj má vlastní koupelnu s kamennými nebo mramorovými obklady.

Nová budova, sloužící jako dům pro hosty, je rozdělená do tří částí: Apartmán s velkým obývacím pokojem a kuchyňským koutem, dvě ložnice a koupelna, dále pokoj s předsíní, koupelnou a terasou s výhledem do zahrady směrem k horám a nakonec velký pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou a velkou terasou s verandou s výhledem na hory, moře a na bazén.

Použité materiály jsou podlahy z kamene a mramoru, cihly a kaštanové nosníky. Kromě zahrady o velikosti 2500 m2 k nemovitosti patří olivové háje s přibližně 300 rostlinami, dále ovocné stromy, duby, korkové stromy a borovice.

Příjemná lokalita v rychlé dojezdové vzdálenosti k moři a kompletní občanské vybavenosti v nedalekých městech – Grosseto, Follonica a Piombino s přístavem se spojením na ostrovy Elba a Sardinie.

Interiér 615 m2, pozemek cca 3 000 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 615 m2
Pozemek 3 000 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22870

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.