Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 1
Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 2
Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 3
Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 4
Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 5
Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 6
Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 7
Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 8
Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 9
Usedlost / statek, Horní Bečva, Vsetín | 10

Usedlost / statek

Užitná plocha 100 m2, pozemek 11 935 m2

Vsetín, Horní Bečva

Rodinná zemědělská usedlost vhodná ke kompletní přestavbě stojící na pozemku o rozloze téměř 12 tisíc m2. Unikátní místo v lokalitě chráněné krajinné oblasti je ideální pro aktivní odpočinek ve všech ročních obdobích.

Součástí plochy je slunný jižní, mírně svažitý stavební pozemek o výměře 3,5 tisíce m2. Pozemky obklopují husté lesy, místo tak nemá přímé sousedy. Zároveň však má vynikající dostupnost kompletní občanské vybavenosti.

Zemědělská usedlost vyžaduje kompletní rekonstrukci nebo přestavbu. Je zde přívod elektrického proudu, voda je ze studny se silným pramenem, k dispozici jsou další 3 prameny, potůček a malý rybníček. Svou rozlohou a umístěním nabízí pozemek jedinečnou příležitost k vybudování agroturistické farmy nebo rekreačního areálu například se single trailem, bobovou dráhou či lanovým centrem.

V blízkosti se nachází cyklistické a turistické trasy - do 2 let povede cyklostezka přímo na hranici pozemku. Nedaleko je též sjezdovka Sachova studánka, ski resort Bílá nebo přehrada na Horní Bečvě. K atraktivitě pro turisty přispívá nedotčená příroda chráněné krajinné oblasti Moravskoslezské Beskydy s množstvím naučných stezek, Pustevny s domky Dušana Jurkoviče, vrch Radhošť opředený mnoha legendami nebo skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. Občanská vybavenost (mateřská a základní škola, lékaři, lékárna, pošta, potraviny nebo knihovna) je v Horní Bečvě. Z obce jezdí přímý spoj až do Ostravy. Cesta autem z Brna k nemovitosti trvá cca 2 hodiny.

Výměra interiéru přibližně 100 m2, celková výměra pozemku 11 935 m2, z toho stavební pozemek 3 497 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 100 m2
Zastavěná plocha 50 m2
Pozemek 11 935 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30710

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.