Usedlost / statek, Benešov | 1
Usedlost / statek, Benešov | 2
Usedlost / statek, Benešov | 3
Usedlost / statek, Benešov | 4
Usedlost / statek, Benešov | 5
Usedlost / statek, Benešov | 6
Usedlost / statek, Benešov | 7
Usedlost / statek, Benešov | 8
Usedlost / statek, Benešov | 9
Usedlost / statek, Benešov | 10
Usedlost / statek, Benešov | 11
Usedlost / statek, Benešov | 12
Usedlost / statek, Benešov | 13
17 ha pozemků

Usedlost / statek

Užitná plocha 2 112 m2, pozemek 173 664 m2

Benešov

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Ojedinělá příležitost ke koupi rozsáhlého rekreačního areálu s více než 17 hektary pozemků, který se rozprostírá v krásné přírodě nedaleko legendární hory Blaník. Areál, jehož historie sahá až do 18. století, prošel v letech 2009–2011 celkovou rekonstrukcí, od té doby úspěšně prosperuje a díky rozmanitosti poskytovaných služeb se těší stále větší oblibě.

Jádro objektu tvoří celkem 7 budov a nádvoří s jezírkem. Dvě hotelové budovy čítají 5 pohodlně a vkusně vybavených apartmánů a 14 pokojů, restauraci, terasu a sklady. Budova bývalé sýpky nabízí rytířský sál (zasedací/svatební sál), dětský koutek, prostory s možností pro dodatečné navýšení ubytovací kapacity, technologickou místnost k bazénu, kotelnu a sklad se stroji. V přilehlých prostorách se nachází 2 kanceláře s plným technickým vybavením, vinný sklípek a prádelna. Poslední část tvoří rozsáhlé stáje, jejichž součástí je mimo jiné 16 kovových boxů pro ustájení koní. Možno zrekonstruovat na konferenční sál nebo relaxační centrum a využití druhého podlaží pro další navýšení ubytovací kapacity.

V areálu je výběh pro zvířata, dětský zábavní park, bazén, parkoviště pro 30 aut v bezprostřední blízkosti farmy a další pro 300 aut 50 m od zástavby. Polnosti, které jsou součástí prodeje statku, lze v budoucnu využít k rozšíření sportovně-rekreačního střediska, výstavbě golfového hřiště nebo rodinných domů. K nemovitostem lze přikoupit další 2 soukromé pozemky o celkové velikosti 112 947 m2. Pro více informací kontaktujte naši kancelář.

Areál se nachází v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Blaník a 6 km od krásného historického městečka Vlašim, které nabízí veškerou občanskou vybavenost a současně se může pyšnit renesančním zámkem a velkým zámeckým parkem. Minimum průmyslu v okolí a větší vzdálenost od hlavních komunikačních tahů zajišťuje lokalitě čistý vzduch a dokonalý klid. Dobrá dostupnost do Prahy, již za 50 minut jízdy autem po dálnici D1 vzdálené od areálu cca 18 km.

Pozemek 173 664 m2, užitná plocha 2112,35 m2, zastavěná plocha 4 150 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 2 112 m2
Zastavěná plocha 4 150 m2
Pozemek 173 664 m2
Parkování Parkoviště pro 30 aut.
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30858

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.