Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 1
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 2
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 3
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 4
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 5
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 6
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 7
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 8
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 9
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 10
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 11
Usedlost / statek, Úžice - Mělník | 12

Jezdecký areál

Užitná plocha 1 000 m2, pozemek 34 409 m2

Mělník, Úžice

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní zemědělská usedlost uzpůsobená jako jezdecký areál se rozkládá u řeky nedaleko Mělníka. Na několika hektarech nabízí profesionální zázemí pro chov až 29 koní. Místo má snadné spojení s Prahou i okolními městy autem, autobusem a vlakem.

Farma se skládá z kryté haly, venkovní jízdárny, 29 zděných boxů z nichž 6 je s venkovními paddocky, 4 vytápěné sedlovny, vnitřního i venkovního mycího boxu, ovsárny, prádelny, solária pro koně, kolotoče pro 4 koně, zastřešeného lonžovacího kruhu, 2 pískových a 10 travnatých výběhů. Jsou zde také prostory pro chov domácích zvířat (slepice, kachny, kozy, ovce apod.).

Uzavřený komplex byl zkolaudovanán v r. 2012. Jeho součástí je samostatný, oddělený dům pro ubytování majitelů s rozlehlou zahradou a rybníkem, ubytovací část pro personál areálu sestávající z bytu 2+1 pro správce, bytu 2+kk pro jezdce/trenéra a dalších 3 pokojů s vlastní kuchyní a koupelnou pro zaměstnance. Návštěvníkům je k dispozici pánská a dámská šatna a vytápěná společenská místnost s barem a krbovými kamny propojená s venkovní terasou s výhledem do haly i na venkovní jízdárnu. Ve stájích se nacházejí bezpečnostní kamery, areál je vybaven vysokorychlostním internetem a satelitní televizí Skylink. Na pozemek může bez potíží vjet i kamion.

Menší obec leží 35 km severně od Prahy, je zde mateřská a základní škola, pošta, dětské hřiště nebo rekreační resort s minigolfem. Nedaleko se nachází přírodní rezervace. Praha je velmi rychle dostupná autem díky dálnici D8, příměstský autobus jezdí půl hodiny ke stanici metra Kobylisy. Vlakem se lze dostat do Kralup nad Vltavou či Neratovic.

Podlahová plocha 1000 m2, zastavěná plocha 3069 m2, pozemek 34 409 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 000 m2
Zastavěná plocha 3 069 m2
Pozemek 34 409 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32046

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.