Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 1
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 2
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 3
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 4
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 5
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 6
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 7
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 8
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 9
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 10
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 11
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 12
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 13
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 14
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 15
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 16
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 17
Usedlost / statek, Lopeník , Uherské Hradiště | 18

Usedlost / statek

Užitná plocha 1 095 m2, pozemek 5 462 m2

Uherské Hradiště, Lopeník

30 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stylová rekreační horská chata s 61 lůžky, wellness, restaurací, krbem, zahradou, bazény a úchvatnými výhledy na okolní kopce se nachází v neporušené přírodě CHKO Bílé Karpaty. Místo poskytuje široký výběr z turistických i cyklistických, v zimě běžkařských tras, dokonalý klid a zároveň dobrou dostupnost i v zimních měsících.

V přízemí
penzionu je umístěna recepce, restaurace s krbem, kuchyně, 2 apartmány 4+2, 5 apartmánů 2+2, sklad a sociální zázemí. V podkroví se nachází 7 apartmánů 2+2 - z toho 5 apartmánů má balkon, dále je zde společenský sál se šatnou a sociálním zázemím, kancelář a pokoj pro zaměstnance. Relaxační část s bazénem, vířivkou, saunou, párou, masérnou, vstupem na dolní terasu a k venkovnímu brouzdališti s vyhřívananou vodou se nachází v polosuterénu s přístupem denního světla a s výhledem. V suterénu je kotelna a technická místnost. Hlavní vstup do budovy je ze slunné terasy s nezapomenutelnými výhledy na vrcholky hor a do Bošácké doliny. Apartmány v přízemí mají samostatné vstupy situované po obvodu objektu, a jsou vybaveny kuchyňkou a krbem. Největší apartmán má rozlohu 50 m2. Patra jsou propojena vnitřním schodištěm.

Částečně podsklepená stavba z r. 1942 se sedlovou střechou byla původně užívána jako celní budova, později jako rekreační objekt firem. Stavba byla průběžně rekonstruována a modernizována, k poslední zásadní změně došlo v r. 2014, kdy byla provedena půdní vestavba s apartmány a společenským sálem, zateplení celého objektu, dostavba wellness, výměna oken, upraveny venkovní plochy a zřízen nový zdroj vytápění. Okna jsou plastová v dekoru zlatý dub, u bazénu velkoplošná. Dveře jsou dřevěné hladké v ocelových a obložkových zárubních, na podlahách leží keramická dlažba a koberce, schody jsou dubové. Vytápění automatickým kotlem na uhlí, záložním kotel je na dřevoplyn. Ohřev teplé vody z centrálního zásobníku. Objekt je ve výborném stavebně-technickém stavu a je napojen na přípojku elektřiny a vody. Kanalizace je svedena do septiku. Objekt má vlastní vrtanou studnu (vrt 150 m) a novou čističku odpadních vod s německou technologií Hellstein. Parkování je možné na 2 parkovištích s celkovou kapacitou 30 aut.

Penzion stojí na naprosto tiché samotě v lokalitě Mikulčině vrchu nedaleko hranic se Slovenskem. V okolí jsou jen hluboké lesy, pastviny a květnaté louky se vzácnými orchidejemi, oblast je biosferickou rezervací Unesco. Na turistické trasy se lze napojit přímo u penzionu. V blízkosti je lyžařské středisko se dvěma novými vleky. Místo je dobře přístupné po asfaltové komunikaci, leží 4 km od sjezdu z hlavní silnice E50. 750 m je vzdálena autobusová zastávka. Základní občanská vybavenost (prodejna potravin, pošta) se nachází 10 minut jízdy autem.

Investiční kritéria

- unikátní lokalita nedaleko hranic se SR
- mimořádné výhledy
- prodej formou obchodního podílu
- zavedený penzion, aktuální obsazenost 85 %
- certifikace na penzion superior***

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 30 000 000 Kč / 1 230 517 €
Užitná plocha 1 095 m2
Zastavěná plocha 681 m2
Pozemek 5 462 m2
Parkování Soukromé parkoviště
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34957

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment