Administrativní budova, Náměstí I. P. Pavlova, Nové Město - Praha 2 | 1
Administrativní budova, Náměstí I. P. Pavlova, Nové Město - Praha 2 | 2
Administrativní budova, Náměstí I. P. Pavlova, Nové Město - Praha 2 | 3
Administrativní budova, Náměstí I. P. Pavlova, Nové Město - Praha 2 | 4
Administrativní budova, Náměstí I. P. Pavlova, Nové Město - Praha 2 | 5

pronájem kanceláře

267 m2

Praha 2, Nové Město, Náměstí I. P. Pavlova

9,90 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě
Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
podnájem kanceláře, 5. patro 267 m2 110 Kč za m2 140 EUR / ps / měsíc 9,90 € za m2

Administrativní budova s čelní historickou fasádou a elegantním architektonickým designem nabízí kancelářské prostory k pronájmu na Praze 2. V budově je reprezentativní vstupní hala se zachovanými historickými prvky a zahrada ve dvoře.

Lokalita:
Budova se nachází na známé adrese v centru města, 5 minut chůze od Václavského náměstí. Excelentní přístup automobilem ( přímo z dálnice D1). Stanice metra I. P. Pavlova (trasa C) a tramvají jsou přímo před budovou.

Vybavení a služby:
Jedna z mála budov v centru města s otevřenou dispozici. Vybavení kanceláří zahrnuje protihluková otevíratelná okna, klimatizaci (čtyřtrubkové fan coil systémy), zdvojené podlahy, venkovní žaluzie, detektory kouře, 24hodinovou bezpečnostní službu, kamerový systém CCTV, přístup na magnetické karty. Rozsáhlé podzemní parkování. Velmi dobrá viditelnost.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 9,90 € za m2 / 253 Kč za m2
Služby 110 Kč za m2
Cena parkování 140 €
Celková plocha 6 567 m2
Plocha k dispozici 267 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 14426

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.