Administrativní budova, Perlová, Staré Město - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Perlová, Staré Město - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Perlová, Staré Město - Praha 1 | 3

pronájem kanceláře

386 m2

Praha 1, Staré Město, Perlová

Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
suterén 386 m2 100 Kč za m2 Ne 15 € za m2

Kancelářské prostory k pronájmu ve výjimečné funkcionalistické budově v centru Prahy. Na nájemce kanceláří v sedmém a osmém patře navíc čeká terasa a poutavé výhledy na Prahu, mimo jiné na Hradčany a třídu Na Příkopě.

Lokalita:
Palác ARA se nachází v centru Prahy, na křižovatce Národní třídy s ulicemi 28. října, Jungmannova a Perlová, pouhých pár kroků od vstupu do stanice metra Můstek (trasy A a B). Jde tak o prestižní business lokalitu v těsné blízkosti Václavského náměstí a bulváru Na Příkopě. Oblast navíc nabízí benefit plné vybavenosti služeb, včetně restaurací, obchodů, bank, zdravotnických zařízení i kaváren, a vynikající dostupnosti MHD i autem.

Vybavení a služby:
Nová hlavní recepce
24hodinová služba recepce / ostraha
Přístup na magnetické karty
CCTV
Výtahy
Klimatizace
Zdvojené podlahy
Otevíratelná okna
Parking možný v blízkosti budovy

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 15 € za m2 / 388 Kč za m2
Služby 100 Kč za m2
Celková plocha 2 889 m2
Plocha k dispozici 386 m2
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 15022

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.