Administrativní budova, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 3
Administrativní budova, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 4
Administrativní budova, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 5

kanceláře, nebytové prostory

3 100 m2

Praha 1, Nové Město, Klimentská

Budova nabízí k pronájmu kompletně renovované kancelářské prostory v centru města, v klidné části Nového Města.

Lokalita:
Budova se nachází v centru Prahy 1, s výbornou dostupností autem i veřejnou dopravou – v pěším dosahu stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a Florenc (trasa C), tramvajových spojů, nedaleko nájezdu na dálnici D1. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí.

Vybavení a služby:
Samostatné kancelářské prostory s konferenční místností, vlastní kuchyňkou a toaletami. K dispozici alarm, otevíratelná okna, na podlahách koberce a parkety, možnost instalace chlazení. Prostory nejsou vybaveny nábytkem. V budově je rozsáhlá síť telefonních linek, 24 hodinová recepce a bezpečnostní služba. Parkování je možné si pronajmout v blízkosti domu.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 3 100 m2
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 15232

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.