Administrativní budova, Chrudimská, Vinohrady - Praha 3 | 1
Administrativní budova, Chrudimská, Vinohrady - Praha 3 | 2
Administrativní budova, Chrudimská, Vinohrady - Praha 3 | 3
Administrativní budova, Chrudimská, Vinohrady - Praha 3 | 4
Administrativní budova, Chrudimská, Vinohrady - Praha 3 | 5

pronájem kanceláře

263 m2

Praha 3, Vinohrady, Chrudimská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě
Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
obchodní prostory, přízemí 66 m2 - 3 200 Kč / ps / měsíc Cena na vyžádání
kanceláře, 2. patro 198 m2 100 Kč za m2 3 000 Kč / ps / měsíc 11,62 € za m2

Administrativní komplex nabízí k pronájmu kancelářské prostory v objektech „Vila“ a „Továrna“. Projekt je revitalizací areálu bývalého elektrotechnického závodu Duda na Královských Vinohradech. Bylo zde vybudováno 12 260 m2 nebytových ploch, kde 7 800 m2 je využíváno pro administrativní účely, maloobchod a relaxaci (fitness centrum), 54 bytových jednoteka a zbývající plocha je využívána pro 163 parkovacích stání.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou – budova se nachází v těsné blízkosti stanice metra Flora (trasa A), tramvajové zastávky Orionka, Flora, Olšanské hřbitovy a autobusové zastávky Flora.

Vybavení a služby:
Samostatné kancelářské prostory vč. zasedací místnosti, kuchyňky a toalet. Přímo v areálu se nachází Česká pošta, supermarket Albert, fitness centrum, studio jógy, kadeřnictví, dětský lékař, restaurace a další. Parkování je možné za poplatek v garážích nacházejících se v areálu.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Cena parkování 3 000 Kč
Celková plocha 7 800 m2
Plocha k dispozici 263 m2
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 15630
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.