Administrativní budova, Na Příkopě , Nové Město - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Na Příkopě , Nové Město - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Na Příkopě , Nové Město - Praha 1 | 3
Administrativní budova, Na Příkopě , Nové Město - Praha 1 | 4
Administrativní budova, Na Příkopě , Nové Město - Praha 1 | 5

pronájem kanceláře

238 m2

Praha 1, Nové Město, Na Příkopě

13,13 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě
Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
kanceláře, 5. patro 238 m2 60 Kč za m2 Ne 13,13 € za m2

Historická budova v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí nabízí moderní zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu. Jedná se o vrcholně barokní palácovou přestavbu, která byla navržena Giovannim Domenicem Orsim. Tato přestavba sloučila dva gotické domy a byla dokončena v roce 1725. Z původního čtyř křídlového paláce se dochovalo pouze průčelí do Ovocného trhu. V přízemních místnostech zůstaly zachovány raně barokní klenby a v 1. patře raně barokní malované trámové stropy. V podkroví paláce sídlí činoherní scéna Divadla Kolowrat.

Lokalita:
Výhodou je výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – stanice metra Můstek (trasa A, B), Náměstí Republiky (trasa B) a zastávky několika tramvajových linek se nachází v docházkové vzdálenosti. V sousedství sídlí mnoho významných mezinárodních finančních institucí, právních kanceláří a bezpočet restaurací, obchodů a ostatních služeb.

Vybavení a služby:
Recepce
Dvě restaurace

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 13,13 € za m2 / 336 Kč za m2
Služby 60 Kč za m2
Celková plocha 3 800 m2
Plocha k dispozici 238 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 16619

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.