Administrativní budova, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Administrativní budova, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Administrativní budova, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Administrativní budova, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Administrativní budova, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 5

pronájem kanceláře

1 163 m2

Praha 5, Smíchov, Holečkova

Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
kancelářě, 1. patro 227 - 1 163 m2 - 3 800 Kč / ps / měsíc 16 € za m2
obchodní prostor 287 m2 - 3 800 Kč / ps / měsíc 16 € za m2
obchodní prostor 324 m2 - 3 800 Kč / ps / měsíc 16 € za m2

Projekt moderní multifunkční budovy navržený renomovaným architektonickým studiem DaM umístěný ve vyhledávané lokalitě Prahy 5 – Hřebenky. Jedinečná atmosféra rezidenční čtvrti je dána polohou v těsném sousedství historického centra města a topografií terénu. Projekt je umístěn na jižním petřínském svahu, což nabízí množství výhledů do okolní zástavby vil z 20. a 30. let 20. století, z horních pater pak nerušené výhledy na Prahu.

Projekt nabízí ve třech podzemních a pěti nadzemních podlažích téměř 2 000 m2 komerčních prostor, 30 bytů, 74 parkovacích míst, bazén, wellness, saunu a řadu skladových prostor. Součástí projektu je také 2 000 m2 rozlehlá upravená zahrada a velkorysé lobby s recepcí. Novostavba je z ulice chráněna zavěšenou skleněnou fasádou, která současně působí jako akustická stěna. Obvodový plášť budovy je tvořen v příjemné kombinaci sklo – dřevo – beton. Výškově a hmotově je novostavba rozdělena na dva základní objemy a zároveň funkční části. Sokl, se standardním městským parterem s komerční částí v úrovni ulice a kancelářskými prostory v patře a terasovitě odstoupená pěti patrová bytová část.

Lokalita:
Umístění projektu je výjimečné také svou dostupností autem i MHD a především svým zasazením do rozlehlé zahrady v blízkosti parku - Kinského zahrady. Výhodou je také pěší docházková vzdálenost k nákupnímu a zábavnímu centru Nový Smíchov.

Vybavení a služby:
Recepce
Parkování
Bazén, wellness, sauna
Skladové prostory
Zahrada
Lobby

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 16 € za m2 / 395 Kč za m2
Cena parkování 3 800 Kč
Celková plocha 5 364 m2
Plocha k dispozici 1 163 m2
Počet parkovacích míst 3 800 Kč / ps / měsíc
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17184

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.