Administrativní budova, Veveří, Brno - Žabovřesky - Brno | 1
Administrativní budova, Veveří, Brno - Žabovřesky - Brno | 2
Administrativní budova, Veveří, Brno - Žabovřesky - Brno | 3
Administrativní budova, Veveří, Brno - Žabovřesky - Brno | 4

pronájem kanceláře

340 m2

Brno, Brno - Žabovřesky, Veveří

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě
Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
kanceláře, 7. patro 171 m2 - Ano Cena na vyžádání
kanceláře, 7. patro 126 m2 - Ano Cena na vyžádání

Administrativní centrum se nachází v jedné z nejatraktivnějších lokalit města Brna, v přirozeném centru akademických a exekutivních institucí a v těsné blízkosti jedné z dominant města - trojice největších administrativních budov na ulici Šumavská.

Lokalita:
Mimořádné je toto místo i z hlediska dopravní dostupnosti sítě městské hromadné dopravy - jak z centra města, tak i z ostatních městských částí. Administrativní centrum Platinium se nachází v přímém dosahu dálničních přivaděčů na Prahu, Olomouc, Vídeň či Bratislavu.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 9 645 m2
Plocha k dispozici 340 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18540

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.