Administrativní budova, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 1
Administrativní budova, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 2
Administrativní budova, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 3
Administrativní budova, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 4
Administrativní budova, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 5

pronájem kanceláře

2 300 m2

Praha 8, Karlín, Rohanské nábřeží

Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
Budova A, kanceláře, 5. patro 2 300 m2 92 Kč za m2 120 EUR / ps / měsíc 15,50 - 19,50 € za m2

Moderní administrativní budova standardu "A" nabízí pronájem kanceláří a obchodních jednotek v atraktivní lokalitě Praha-Karlín. V bezprostřední blízkosti tramvajové zastávky a stanice metra Křižíkova (trasa B). BREEAM Certifikace.

Vybavení a služby:
100% flexibilní open space, dělitelné jednotky od 250 m2, možnost uzavřených kanceláří. Čtyři reprezentativní recepce se samostatným vstupem a výtahy. 24/7 bezpečnostní služba a přístup, centrální přístupový systém na magnetické karty. Připojení k telekomunikačním sítím prostřednictvím optických kabelů, velkokapacitní výměna vzduchu v kancelářských prostorách, nastavitelné žaluzie, záložní generátor pro nájemce, elektronický požární systém (EPS), spotřeba energie měřena 1:1 pro každého nájemce. Světlá výška kanceláří 3m, zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi, snížené podhledy se zabudovaným osvětlením, chlazení a klimatizace - chladící trámy, HVAC se samostatnou regulací pro každou kancelářskou jednotku, WC + kuchyňka v každé nájemní jednotce, otevíratelná okna. Úklidová služba, parkování v budově.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné rezervováno
Cena parkování 120 €
Celková plocha 18 814 m2
Plocha k dispozici 2 300 m2
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18692
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.