Administrativní budova, Letenská, Malá Strana - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Letenská, Malá Strana - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Letenská, Malá Strana - Praha 1 | 3
Administrativní budova, Letenská, Malá Strana - Praha 1 | 4
Administrativní budova, Letenská, Malá Strana - Praha 1 | 5
Administrativní budova, Letenská, Malá Strana - Praha 1 | 6
Administrativní budova, Letenská, Malá Strana - Praha 1 | 7

Administrativní budova

85 m2

Praha 1, Malá Strana, Letenská

Budova s kancelářskými prostory k pronájmu situovaná na Malé Straně. Kanceláře disponují terasou s výhledem na Pražský hrad a Letenské sady. Hned vedle budovy se nachází vstup do Valdštejnské zahrady.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost – v historickém centru města nedaleko tramvajových zastávek a stanice metra Malostranská (trasa A). Vojanovy sady a Valdštejnská zahrada v bezprostřední blízkosti budovy, Pražský hrad vzdálený cca 10 minut chůze.

Vybavení a služby:
Budova nabízí světlé, nově vymalované kancelářské prostory s kuchyňkou a toaletami, úklidovým koutkem a serverovnou. Velká terasa přímo u vstupu do kancelářských prostor a další přístupná z podkroví, ze které je krásný výhled na Letenské sady, Pražský hrad a přilehlé zahrady. K dispozici parkování ve dvoře.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Cena parkování 5 000 Kč
Celková plocha 989 m2
Plocha k dispozici 85 m2
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21913

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.