Administrativní budova, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 3
Administrativní budova, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 4
Administrativní budova, Na Příkopě, Staré Město - Praha 1 | 5

pronájem kanceláře

692 m2

Praha 1, Staré Město, Na Příkopě

Administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu v exkluzivní lokalitě centra Prahy. Budova byla postavena v 70.- 80. letech 20. století podle návrhu architektů Jana Šrámka a Aleny Šrámkové a je dominantou severní části Václavského náměstí. Budova byla první postmoderní stavbou na našem území a k jejím hlavním rysům patří mohutné světelné hodiny v průčelí. Kanceláře mají flexibilní uspořádání a prostornou terasu, ze které je krásný výhled na Václavské náměstí a Pražský hrad.

Lokalita:
Budova se nachází přímo nad stanicí metra Můstek (trasa A, B), v pěším dosahu stanice metra Náměstí Republiky (trasa B), Muzeum (trasa C) a tramvajových spojů. Nedaleko magistrály s přímým napojením na dálnici D1. Vlakové stanice Masarykovo nádraží a Hlavní nádraží jsou vzdálené cca 5 minut chůze.

Vybavení a služby:
Centrální recepce
Bezpečnostní služba
Výtahy
Dřevěné terasy
Klimatizace
Otevíratelná okna
Snížené podhledy
Zdvojené podlahy
Kuchyňka a toalety

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 1 330 m2
Plocha k dispozici 692 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22962

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.