Administrativní budova, Heršpická, Brno - jih - Brno | 1
Administrativní budova, Heršpická, Brno - jih - Brno | 2
Administrativní budova, Heršpická, Brno - jih - Brno | 3
Administrativní budova, Heršpická, Brno - jih - Brno | 4
Administrativní budova, Heršpická, Brno - jih - Brno | 5

pronájem kanceláře

591 m2

Brno, Brno - jih, Heršpická

Nová administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu situovaná v Heršpické ulici.

Lokalita:
Budova je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou – vzdálenost od dálnice je cca 3 minuty jízdy, z centra města zhruba 5 minut. Výborná dostupnost z centra města je i veřejnou dopravou, cca 10 minut vlakem z hlavního nádraží.

Vybavení a služby:
Jedná se o klimatizovaný open space, který má samostatný bezbariérový přístup s výtahem. Prostory jsou vybaveny standardním osvětlením a kompletním sociálním zázemím. Parkování je možné přímo na pozemku.

Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Cena parkování 1 000 Kč
Plocha k dispozici 591 m2
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24992

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.