Administrativní budova, nám. Bratří Synků, Nusle - Praha 4 | 1
Administrativní budova, nám. Bratří Synků, Nusle - Praha 4 | 2
Administrativní budova, nám. Bratří Synků, Nusle - Praha 4 | 3
Administrativní budova, nám. Bratří Synků, Nusle - Praha 4 | 4
Administrativní budova, nám. Bratří Synků, Nusle - Praha 4 | 5
Administrativní budova, nám. Bratří Synků, Nusle - Praha 4 | 6
Administrativní budova, nám. Bratří Synků, Nusle - Praha 4 | 7
Administrativní budova, nám. Bratří Synků, Nusle - Praha 4 | 8
Administrativní budova, nám. Bratří Synků, Nusle - Praha 4 | 9

pronájem kanceláře

480 m2

Praha 4, Nusle, nám. Bratří Synků

Revitalizovaný objekt bývalé vyhlášené nuselské výrobny uzenin v Praze 4, nabízí k pronájmu čtyři podlaží pro administrativní účely. Současnou podobu se zachováním a zakomponováním původního „udícího“ komínu navrhl renomovaný architekt Patrik Hoffman, nositel ceny za architekturu Grand Prix 2013. Svým industriálním rukopisem a kvalitou se snaží zachovat autenticitu výrobního provozu s novou tváří požadovanou moderní dobou.

Čtyři podlaží lze využít buď jako jeden celek, nebo zvlášť jako samostatná nezávislá podlaží. Snížené přízemí a přízemí lze využít jako kanceláře, první a druhé podlaží například jako ateliér s možností střešního altánu pod „uzenářským“ komínem s výhledem do celého dvora. Přízemí je osvětleno okny a střešními světlíky. Členitý půdorys umožňuje odpočinek na dlážděných či zatravněných terasách. V celém rekonstruovaném objektu jsou použity kvalitní materiály a technologie – vinylové podlahy imitující beton, hliníková okna, keramické obklady, rekuperace, strukturovaná kabeláž. Každé podlaží má možnost samostatného měření energií. Propojení všech podlaží výtahem.

Lokalita:

V současné době rozvíjející se městská část Prahy 4 - Nusle nabízí nové možnosti k podnikání nedaleko centra města. V budoucnu čeká tuto oblast výrazná proměna v podobě nových developerských projektů a dopravního propojení (metro D). Snadná dopravní dostupnost MHD (tram), dálnice D1 a plná občanská vybavenost. Placené parkování je možné přímo na náměstí Bratří Synků. Odpočinout si od náročného dne velkoměsta lze v nedalekých Havlíčkových sadech s dominantou Gröbeho vily a překrásným pohledem do Vršovic a Nuslí.

Vybavení a služby:
- kuchyně Leicht
- spotřebiče Siemens
- celkem 3 kuchyně
- hliníková okna
- akustické prosklené příčky (útlum 39 dB)
- sanita Hansgrohe a Grohe
- skryté dveře
- podlahové topení
- větrání s rekuperací
- strukturovaná kabeláž
- EZS

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 480 m2
Plocha k dispozici 480 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29383
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.