Administrativní budova, Václavské náměstí, Nové Město - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Václavské náměstí, Nové Město - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Václavské náměstí, Nové Město - Praha 1 | 3
Administrativní budova, Václavské náměstí, Nové Město - Praha 1 | 4
Administrativní budova, Václavské náměstí, Nové Město - Praha 1 | 5

pronájem kanceláře

Praha 1, Nové Město, Václavské náměstí

Historická budova s kancelářskými prostory k pronájmu ve 3. patře. Budova je situované v atraktivní části Václavského náměstí. Prostorná klimatizovaná jednotka s výhledem do vnitrobloku je vybavena počítačovou sítí, koberci a stropním osvětlením. Parkování je možné v nedalekém parkovacím domě.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou i automobilem – v těsné blízkosti stanice metra Muzeum (trasa A, C) a v docházkové vzdálenosti ke stanici metra Můstek (trasa A, B) a k tramvajových zastávkám, v blízkosti městského okruhu. V přízemí se nachází pasáž s restaurací a službami, veškerá další občanská vybavenost je v okolí budovy.

Vybavení a služby:
- klimatizace
- stropní osvětlení
- koberce
- sprcha
- chlazení
- otevíratelná okna
- kvalitní koberce
- snížené stropy
- vestavěné osvětlení
- příprava pro počítačové sítě
- samostatné kancelářské jednotky
- kuchyňka a toalety
- výtah

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31040

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.