Administrativní budova, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 3
Administrativní budova, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 4
Administrativní budova, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 5
Administrativní budova, Pařížská, Josefov - Praha 1 | 6

pronájem kanceláře

618 m2

Praha 1, Josefov, Pařížská

Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
kanceláře, 2. patro 618 m2 95 Kč za m2 300 EUR / ps / měsíc 30 € za m2

Moderní kancelářské prostory k pronájmu v budově bývalého sídla mezinárodního svazu studenstva, která byla postavena dle návrhu českého architekta Stanislava Hubičky a nově prošla citlivou rekonstrukcí. Na designu interiéru se podílel uznávaný chorvatský architekt Viktor Udzenija. Objekt svým novým nájemníkům nabízí až 1 500 m2 retailových i kancelářských ploch. Jedná se o zajímavé architektonické řešení. K budově náleží i parkovací stání v podzemní garáži.

Lokalita:
Projekt se nachází na prestižní adrese, na rohu ulic 17. listopadu a Pařížská, poblíž Právnické fakulty. Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – přímo u budovy tramvajová a autobusová zastávka Právnická fakulta, stanice metra Staroměstská (trasa A) je vzdálená 5 minut chůze.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 30 € za m2 / 736 Kč za m2
Služby 95 Kč za m2
Cena parkování 300 €
Plocha k dispozici 618 m2
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40578

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.