Pronájem kanceláří na Hradčanech, Praha 1

Začít vyhledávat

Naše nabídka kancelářských prostor k pronájmu na Hradčanech by mohla být zajímavá pro všechny ty, kdo hledají pronájem kvalitních kancelářských prostor v prestižní pražské lokalitě. Kancelářské prostory v našem katalogu realit jsou jedinečnou příležitostí získat pro vaši firmu kanceláře nedaleko Pražského Hradu i dalších architektonicky i společensky významných objektů, včetně řady zastupitelských úřadů a ministerstev. Pražský Hrad, jeden z největších hradních komplexů na světě, je již od 9. století společenským i kulturním centrem Prahy i českých zemí. Nedaleko tohoto centra může nyní díky naší nabídce kancelářských prostor k pronájmu na Hradčanech sídlit i vaše firma. Kancelářské prostory, které vám tu představujeme, nabízejí moderní vybavení včetně systému ostrahy, recepce, vstupu na mikročipy a dalšího. Hradčany jsou bezpochyby jednou z nejmalebnějších pražských čtvrtí, a tak je o kancelářské prostory k pronájmu v této čtvrti již tradičně velký zájem. Pokud vás proto možnost pronájmu kancelářských prostor ve čtvrti Hradčany zaujala, obraťte se na nás ještě dnes.

Kancelářské prostory k pronájmu v historické budově umístěné na Loretánském náměstí nedaleko Pražského hradu, Petřínských sadů a řady významných pražských historických památek - Černínského paláce, Lo... více informací

Referenční číslo 17063

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.