Pronájem kanceláří na Malé Straně, Praha 1

Začít vyhledávat

Malá Strana patří k nejpůvabnějším částem Prahy, a tak není divu, že patří rovněž k nejprestižnějším pražským lokalitám, pokud jde o pronájem kancelářských prostor. Jsme rádi, že vám kancelářské prostory v této krásné pražské čtvrti můžeme nyní nabídnout v našem realitním katalogu i my. K prestiži Malé Strany bezesporu přispívá i fakt, že se tu nachází sídlo parlamentu i vlády České republiky, zastupitelské úřady mnoha států, jakožto i kanceláře řady významných firem. Oblast Malé Strany se rovněž pyšní dobrou dopravní dostupností, dostanete se sem snadno metrem, tramvají i autem. Kancelářské prostory k pronájmu na Malé Straně jsou proto skvělou příležitostí k získání prestižní adresy pro vaši firmu. Rozhodnete-li se usídlit se se svojí firmou na Malé Straně, jistě to ocení vaši zaměstnanci i obchodní partneři, neboť se jedná o oblast dobře vybavenou službami včetně kaváren, restaurací i běžných obchodů. Mezi kancelářskými prostorami, které vám tu nabízíme k pronájmu, naleznete především kancelářské prostory v pečlivě zrenovovaných administrativních budovách. Pokud vás některé kancelářské prostory k pronájmu v naší nabídce zaujaly, neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes a my vám o daných kancelářích poskytneme veškeré další informace.

Kancelářské prostory k pronájmu v zrenovovaném historickém paláci z roku 1786, na Malostranském náměstí, v těsném sousedství sídel Poslanecké sněmovny a Senátu. Palác vznikl na místě pěti měšťanských... více informací

Referenční číslo 20705

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.