Pronájem kanceláří v Libuši, Praha 4

Začít vyhledávat

Pokud vás zajímá aktuální nabídka kancelářských prostor na Praze 4, jste tu na správné adrese. V tomto oddílu našeho katalogu kancelářských prostor se zaměřujeme na kancelářské prostory k pronájmu v pražské čtvrti Libuš. Libuš se nachází jižně od centra Prahy a sousedí například s Krčí, Kunraticemi a Písnicí. Kancelářské prostory v Libuši by pro vás mohly být zajímavou a cenově výhodnou alternativou ke kancelářským prostorám v některých známějších a frekventovanějších lokalitách na Praze 4. Kancelářské prostory, které vám v Libuši nabízíme k pronájmu, se nacházejí ve výhodně situované lokalitě s napojením na Jižní spojku, pražský Městský okruh, i dálnici D1. V Libuši vám představujeme kancelářské prostory k pronájmu pyšnící se vybavením, jako jsou recepce, restaurace v budově či skladové prostory. Pokud vás možnost pronájmu kancelářských prostor v Libuši zaujala, neváhejte se na nás obrátit ještě dnes a my vám o těchto kancelářských prostorách rádi poskytneme podrobné informace.

Částečně zrekonstruovaná administrativní budova nabízí kancelářské prostory k pronájmu na Praze 4 se snadným napojením na dálnici D1. K dispozici jídelna či skladové prostory a množství zelených ploch... více informací

Referenční číslo 15606

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.