Pronájem kanceláří na Malé Straně, Praha 5

Začít vyhledávat

Hledáte-li kvalitní kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, mohla by Vás zaujmout naše nabídka kanceláří v administrativních budovách, nacházejících se v části Malé Strany, která formálně spadá pod Prahu 5. Malá Strana je jednou z nejkrásnějších a nejžádanějších pražských čtvrtí, a to jak v oblasti rezidenčních realit, tak pokud jde o pronájem kancelářských prostor. Nachází se na levém břehu Vltavy a vedle mimořádného šarmu se pyšní vynikající dopravní dostupností automobilem i veřejnou hromadnou dopravou. Chcete-li pro svou firmu získat kancelářské prostory které budou vyjadřovat osobitou filosofii Vaší firmy, představuje jedna z magických lokalit Malé Strany ideální volbu. Pokud Vás kancelářské prostory k pronájmu v naší nabídce zaujaly, obraťte se na naši realitní kancelář ještě dnes a naší zkušení konzultanti Vám o nich rádi nabídnou další informace a v případě zájmu Vám rádi pomohou s celým procesem pronájmu kancelářských prostor.

Kancelářské prostory k pronájmu v budově, která se nachází na rozhraní Malé Strany a Smíchova, v těsné blízkosti rozlehlého parku Kinského zahrady. Otevíratelná okna, klimatizace, vlastní sociální zá... více informací

Referenční číslo 15377

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.