Kanceláře k pronájmu v Radlicích, Praha 5

Začít vyhledávat

V této části online katalogu Svoboda & Williams představujeme pronájem kanceláří situovaných v Radlicích. Pražská čtvrť Radlice leží v jihozápadní části města a ukrývá moderní administrativní budovy, v nichž se nachází nadstandardní kanceláře k pronájmu. Kanceláře v Radlicích potěší snadnou dostupností do blízkého administrativního a obchodního centra města. Kanceláře k pronájmu v Radlicích jsou skvěle dostupné nejen autem, ale i hromadnou městskou dopravou. Využít můžete tramvajových linek i metra, stanice Radlická leží pouhých pár minut chůzí od nabízených kanceláří k pronájmu. Metrem, tramvají i autem se v řádu minut dopravíte na Anděl, moderní obchodní zónu centra Prahy, kde najdete veškeré služby včetně multikina, zdravotnických zařízení a restaurací. Na Andělu navíc sídlí velké množství českých i zahraničních firem. I Radlice se mohou chlubit několika administrativními komplexy, ve kterých sídlí řada českých bank a mnoho dalších firem. Bezprostřední okolí prezentovaných kanceláří k pronájmu v Praze-Radlicích disponuje nejen veškerou občanskou vybaveností, ale i sportovními centry. Městská čtvrť Radlice leží na levém břehu Vltavy, jihozápadně od centra metra, v údolí, jež obklopují zelené stráně a vyhlídky. K Praze byly připojeny na začátku 20. let minulého století a poté, co bylo na jejich území postaveno metro a autobusový terminál, se staly oblíbenou, snadno dostupnou čtvrtí Prahy. Pokud vás některá z nabízených kanceláří k pronájmu v Radlicích zaujala, kontaktuje nás, prosím, pro veškeré bližší informace.

Designový objekt nabízí k pronájmu kancelářské prostory vysokého standardu a unikátní architektury na Praze 5. K dispozici vnitřní atrium, které je možné využít jako relaxační zónu. Lokalita: Budov... více informací

Referenční číslo 24804

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.