Pronájem kanceláří na Zličíně, Praha 5

Začít vyhledávat

V této části katalogu vás seznámíme s aktuálním výběrem prémiových kanceláří k pronájmu na Zličíně. Pražská čtvrť Zličín, spadající pod městský okruh Prahy 5, se nachází na západním okraji města a nabízí v moha směrech ideální podmínky pro umístění kancelářských prostor vaší firmy. Vybrané kanceláře k pronájmu na Zličíně, umístěné v moderních administrativních budovách, nabízí flexibilní dispozice, nadstandardní vybavení, skvělou dopravní dostupnost a okolí plné všech potřebných služeb. Vysoký standard kanceláří k pronájmu na Zličíně zahrnuje mimo jiné nonstop ostrahu či bezpečnostní systém, klimatizaci a parkovací stání. Níže nabízené kanceláře k pronájmu se nachází v blízkosti obchodního centra Metropole Zličín, jež patří k jednomu z největších Praze. V blízkosti prezentovaných kanceláří k pronájmu leží též Avion Shopping Park, nákupní zóna s populárními velkoobchody. Lokalita Zličína je výhodná i díky skvělé dopravní dostupnosti. Kyvadlovou autobusovou dopravou se během pár minut dopravíte ke stanici metra Zličín, odkud se do centra Prahy dostanete v rámci 15 minut. Jednoduše a rychle se do nabízených kanceláří k pronájmu na Zličíně dostanete též autem, leží totiž v přímém dosahu Pražského okruhu, Rozvadovské spojky a dálnice D5 vedoucí do Německa. Nedaleko kanceláří k pronájmu na Zličíně se nachází též pražské mezinárodní letiště. Pokud vás některá z kanceláří k pronájmu na Zličíně zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace ještě dnes!

Administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu v lokalitě Prahy 5 - Zličín. Budova byla projektována s důrazem na detail a kvalitní zpracování s efektivním využitím prostor, které poskytuj... více informací

Referenční číslo 15502

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.