Pronájem kanceláří v Bubenči, Praha 6

Začít vyhledávat

Pokud plánujete pronájem kvalitního zázemí pro své začínající či zaběhlé podnikání, nenechte si ujít náš výběr kanceláří k pronájmu v Praze-Bubenči. Městská čtvrť zasahující do obvodu Prahy 6 i Prahy 7, Bubeneč, nabízí kromě kancelářských prostorů k pronájmu té nejvyšší kvality i bohaté množství veškeré občanské vybavenosti, skvělé spojení s centrem města či jeho přilehlým okolím, a to jak městskou hromadnou dopravou (zelená linka metra, autobus, tramvaj), tak osobním automobilem. Kanceláře k pronájmu v Praze 6 – Bubenči jsou situované v části Bubenče, kterou lze charakterizovat především původní, architektonicky působivou zástavbou, mezi niž patří i římskokatolický pozdně barokní kostel sv. Gotharda. Pronájmem kanceláří, které jsou moderní, přesto citlivě zasazené do romantického prostředí Bubenče, jistě potěšíte své zaměstnance i obchodní partnery, kteří kromě mnoha skvělých restaurantů ocení i možnost obědu na čerstvém vzduchu, v jednom z nejkrásnějších parků Prahy – blízké Stromovce. V případě, že vás některá kancelář v oblasti Prahy-Bubenče nabízených k pronájmů zaujala, neváhejte nás kontaktovat, čím dříve, tím lépe.

Kancelářské prostory k pronájmu v architektonicky výjimečné vile Julia Krause, která byla vystavěna na počátku 20. století stavitelem Matějem Blechou dle návrhu secesního a kubistického architekta Emi... více informací

Referenční číslo 40316

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.