Pronájem kanceláří v Bubenči, Praha 7

Začít vyhledávat

Pokud přemýšlíte o pronájmu vhodných kancelářských prostorů, do kterých přemístit své podnikání, věnujte čas Praze-Bubenči a pronájmům kanceláří, které zde nabízíme. Bubeneč, atraktivní a vyhledávaná část Prahy 7, se rozprostírá na severu Prahy, mezi Letenskými sady a Stromovkou, nejkrásnějšími a největšími pražskými parky, a disponuje tak mnoha exkluzivními kancelářemi k pronájmu. Pronájmem některého z nabízených kancelářských prostorů tedy rozhodně potěšíte své zaměstnance, kteří budou mít na dosah ruky místa ideální k poklidnému obědu či aktivnímu odpočinku. Součástí Bubenče, čtvrti plné prvorepublikových vil, je i Císařský ostrov. Nejstarší část Bubenče, tzv. starého Bubenče, se nachází v okolí kostela sv. Gotharda, poblíž bývalého nádraží. Prahu 7 – Bubeneč lze popsat jako živou, z hlediska pronájmů kancelářských prostor stále více žádanou čtvrť, a to jak českými, tak zahraničními podnikateli. Moderně pojaté, exkluzivní kanceláře k pronájmu jsou proto v obklopení veškeré občanské vybavenosti, skvělých restaurací, bister, jídelen i kaváren. Samozřejmostí každé zde prezentované kanceláře k pronájmu je skvělá dostupnost do blízkého centra Prahy, a to jak MHD (metro, tram, bus), tak autem. Zaujala vás naše nabídka pronájmů kancelářských prostorů v Praze-Bubenči? Kontaktujte nás ještě dnes! Kanceláře k pronájmu v Bubenči jsou skvělou volbou.

Moderní multifunkční obchodně-administrativní budova v blízkosti parku Stromovka nabízí kancelářské prostory k pronájmu. Součástí budovy jsou velkorysé střešní terasy se zelení, které mohou nájemci vy... více informací

Referenční číslo 15192

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.