Pronájem kanceláří v Praze-západ

Začít vyhledávat

Sháníte-li nové kanceláře pro svou firmu, mohl by vás zaujmout níže prezentovaný výběr kanceláří k pronájmu v Praze-východ. I přes úzké spojení s Prahou, kterému nasvědčuje samotný název tohoto okresu, spadá Praha-východ pod Středočeský kraj. Společně s okresem Praha-východ tvoří územní celek ve tvaru kruhu, který zcela obepíná Prahu. Kanceláře k pronájmu, které nabízíme v této části realitního katalogu Svoboda & Williams, poskytnou ideální zázemí pro vaši podnikatelskou činnost, neboť jde o kvalitní, nadstandardně provedené kancelářské prostory v moderních administrativních budovách, které kromě širokého spektra služeb a vybavení, jako centrální recepce či 24hodinová ostraha, nabízí též možnost flexibilního uspořádání dispozic. Prezentované kancelářské prostory k pronájmu tak mohou být přizpůsobeny požadavkům klienta a využívány nejen jako kancelář, ale i sklad, showroom ad. Praha-východ patří k lidnatým, rezidenty vyhledávaným okresům, které nabízí benefit v podobě rychlé dostupnosti hlavního města Prahy a zároveň prostředí, které je znatelně klidnější než velkoměsto. Okres Praha-západ zahrnuje populární komerční a zábavní zónu, která se táhne z Čestlic až do Průhonic, rozvíjející se obce, jako jsou Dolní Břežany, Černošice či Únětice, i oblíbené rekreační oblasti v čele s okolím obce Slapy, turistickými stezkami u Kamenného Přívozu, Kokořínska ad. K neodmyslitelným benefitům kanceláří k pronájmu v Praze-východ patří skvělá dostupnost z Prahy – prostřednictvím auta i hromadné dopravy – společně s dobrým dosahem do mnoha dalších krajů v Čechách. Zajímá-li vás některá z nabízených kanceláří k pronájmu v Praze-východ či jiných okresech Středočeského kraje, neváhejte nás kontaktovat pro veškeré bližší informace.

Zařízené laboratorní kancelářské prostory k pronájmu v certifikované čistotě B, C, D se samostatnou vzduchotechnikou a klimatizací. V prostoru se nachází šatna, sprcha, zasedací místnost a sociální za... více informací

Referenční číslo 23627

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.