Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 7
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 8
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 9
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 10
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 11
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 12
Bytový dům, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 13

Bytový dům

Užitná plocha 0 m2, pozemek -

Praha 2, Vinohrady, Italská

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Parkování Nájemné
Byt 35 m2 6 m2 Ano pronajato
Byt 147 m2 10 m2 Ano 75 000 Kč
Byt 101 m2 6 m2 Ano 50 000 Kč
Byt 110 m2 - Ano pronajato
Byt 94 m2 - Ano pronajato
Byt 92 m2 - Ano pronajato
Byt 107 m2 - Ano pronajato
Byt 44 m2 - Ano pronajato
Byt 92 m2 2 m2 Ano 55 000 Kč
Byt 69 m2 - Ano pronajato
Byt 107 m2 - Ano 55 000 Kč
Byt 91 m2 2 m2 Ano pronajato
Byt 44 m2 - Ano pronajato
Byt 44 m2 - Ano pronajato
Byt 69 m2 - Ano pronajato
Byt 98 m2 - Ano pronajato
Byt 94 m2 - Ano pronajato

Rezidence se nachází v Italské ulici na pražských Vinohradech poblíž náměstí Míru s chrámem svaté Ludmily a budovou Divadla na Vinohradech.

Několik minut chůze od Riegrových či Havlíčkových sadů, rozlehlých městských parků, které nabízejí stezky pro procházky i projížďky na kole, hřiště pro ty nejmenší, tradiční zahradní restaurace i krásná přírodní zákoutí. Umístění v blízkosti městského centra zaručuje, že se v pohodlném dosahu nájemníků nachází vše, co potřebují. Okolí nabízí bohaté možnosti nakupování, sportovního i kulturního vyžití, několik škol, banky, restauce, bary a vinárny. Jsou tu dvě stanice metra, autobusové a tramvajové linky.

Rezidence má 19 stylových bytů nedávno zrenovovaných v italském stylu a ve zcela novém standardu bydlení. Byty zahrnují různé dispozice od útulného studia až po mezonety s balkóny a ložnicemi na galeriích. Všechny byty jsou plně zařízeny tak, aby vyhovovaly potřebám i těch nejnáročnějších klientů. Kuchyně i koupelny jsou vybaveny značkovými italskými spotřebiči, samozřejmostí jsou televize s LCD obrazovkami, porcelánové nádobí, křišťálové skleničky, kompletní sady hrnců a příborů a značkové vyšívané ložní prádlo. Italský mramor, stylový dřevěný nábytek, parketové podlahy pokryté originálními perskými koberci a lustry z benátského Murana podtrhují eleganci. Apartmány mají klimatizaci, satelitní televizi s programy v mnoha jazycích, internet, pevnou linku, pračku a sušičku, dveřní videotelefon a bezpečnostní kamerový systém. K dispozici jsou výtahy až do podzemních garáží, společná zahrada, bazén a sauna. Úklid a žehlení je možné objednat na přání klienta na recepci. V přízemí domu jsou kancelářské prostory, restaurace a masážní centrum.

.

Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22058

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.