Byt 6 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 6 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 6 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 6 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 6 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 6 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 6

Byt 6 + 1

Interiér 200 m2

Praha 5, Smíchov, Janáčkovo nábřeží

Krásný světlý byt se 2 koupelnami a dvěma balkony v prvním patře kompletně zrenovovaného činžovního domu z přelomu minulého století na břehu Vltavy. Byt nabízí nádherný výhled na řeku, Žofín a Národní divadlo.

Byt nabízí obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, 5 ložnic, 2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), 2 toalety zvlášť a vstupní halu.

Parkety a dlažba, vysoké stropy, velká okna, alarm, satelitní připojení. V budově je k dispozici výtah, 24hodinová recepce, sauna, fitness a vířivá vana. Pár minut do centra. Parkování možné za samostatný poplatek. Zálohy na služby a spotřebu energií se platí zvlášť. K dispozici od července 2015.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 200 m2
Parkování Parkování možné za samostatný poplatek.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 10129

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.