Byt 3 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 120 m2, balkon 4 m2

Praha 5, Smíchov, Janáčkovo nábřeží

Slunný nezařízený renovovaný byt se 2 balkony a fantastickým výhledem na Vltavu, Žofín a Národní divadlo, situovaný ve 4. patře kompletně zrekonstruované budovy z přelomu minulého století, s recepcí a výtahem. V budově je dále k dispozici ostraha, bezpečnostní kamerový systém, sauna, fitness a vířivka. Výborné spojení do centra, dům se nachází v blízkosti nákupního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Interiér tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 2 ložnice, velký obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem a 2 toalety.

Parkety a dlažba, vysoké stropy, velká okna, alarm, telefonní linka, satelitní připojení. Hlídaná parkovací místa (limitovaná) na parkovišti přes ulici za dodatečný poplatek. Poplatky za údržbu budovy a internet jsou zahrnuty v ceně nájmu. Nájemce platí zvlášť za plyn, elektřinu a vodu. Na rozdíl od fotografií je byt NEZAŘÍZENÝ.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 124 m2
Balkon 4 m2
Parkování Možnost zajistit parkování.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 10254

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.