Byt 2 + 1, Podolské nábřeží, Podolí - Praha 4 | 1
Byt 2 + 1, Podolské nábřeží, Podolí - Praha 4 | 2
Byt 2 + 1, Podolské nábřeží, Podolí - Praha 4 | 3
Byt 2 + 1, Podolské nábřeží, Podolí - Praha 4 | 4
Byt 2 + 1, Podolské nábřeží, Podolí - Praha 4 | 5
Byt 2 + 1, Podolské nábřeží, Podolí - Praha 4 | 6

Byt 2 + 1

Interiér 63 m2, balkon 4 m2

Praha 4, Podolí, Podolské nábřeží

Zrekonstruovaný nezařízený byt s balkonem s výhledem do klidného vnitrobloku se zelení a dětským hřištěm situovaný ve 3. patře nově zateplené budovy s výtahem na nábřeží Vltavy v blízkosti Vyšehradu.

Byt má 1 ložnici s výhledem do dvora, obývací pokoj s vestavěným patrem a vstupem na balkon, plně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou, toaletu, komoru a vstupní chodbu.

Vysoké stropy, parkety a dlažba, nová kuchyň, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, sklep. Kočárkárna a úložný prostor pro kola v budově. Bezproblémové parkování na ulici. Zastávka tramvaje před domem. Zálohy na poplatky za společné domovní služby 3000 Kč měsíčně, elektřina bude převedena na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 67 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 10408

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.