Byt 2 + kk, Betlémské náměstí, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Betlémské náměstí, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Betlémské náměstí, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Betlémské náměstí, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Betlémské náměstí, Staré Město - Praha 1 | 5

Byt 2 + kk

Interiér 81 m2

Praha 1, Staré Město, Betlémské náměstí

Byt ve 3. patře historické budovy s výtahem v tichém nádvoří s výhledem na gotické věže Betlémské kaple. Jedinečná lokalita v historickém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí a Karlova mostu.

Interiér bytu tvoří jedna ložnice, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna (masážní vana, sprchový kout, WC), šatna, WC pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Parketové podlahy, velká okna, myčka. Parkování možné ve dvoře budovy za 3.000 Kč měsíčně. V blízkosti metra a tramvajových linek, 5 minut chůze na Václavské náměstí. Poplatky za domovní služby a zálohy na energie 4.500 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 81 m2
Parkování Parkování ve dvoře za 3.000 Kč/měs.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 10911

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.